Magazin

'Sübyancı öğretmen' muradına eriyor

'Sübyancı öğretmen' muradına eriyor

Küçük aşkı uğruna yedi yıl hapis yatan ve geçen yıl cezaevinden çıkan öğretmen, yakında evleneceklerini duyurdu.

Küçük aşkı Vili Fualaau uğruna yedi yıl hapis yatan ve geçen yıl cezaevinden çıkan öğretmen Mary Kay Letourneau (42) özel hayatını ilk kez medyayla paylaştı. ABD'de yayınlanan iki ayrı televizyon programına çıkan çift, yakında evleneceklerini duyurdu.

Çiftin başta ABD olmak üzere dünya basınına konu olan aşkları, 1994 yılına uzanıyor. O dönemde 34 yaşında olan Letourneau, 12 yaşındaki Haiti kökenli öğrencisi Vili'yle birlikte olmaya başladı. Letourneau evliydi ve dört çocuğu vardı. Skandal birliktelik kamuoyuna yansıyınca, öğretmenin o dönemdeki eşi bu durumdan utanç duyduğunu açıklayıp, çocuklarıyla birlikte Alaska'ya kaçtı. Daha sonra mahkemede yargılanan genç kadın, yedi sene hapis cezasına çarptırıldı.

'Aşkımız galip geldi'
'Sübyancı öğretmen' Letourneau'nun Vili'den iki çocuğu var. Audrey (7) ve Alexis (6) isimli kızlarıyla yeni bir hayata başlayacaklarını ifade eden öğretmen, kötü günlerin geride kaldığını ve aşklarının galip geldiğini söylüyor. Sübyancılık yüzünden Vili'den uzaklaştırma cezası alan ve hapiste yatan Letourneau 'Herkesin hayatında trajik olaylar olur ama zor günler geride kaldı. Birlikteyiz ve mutluyuz' diyor.

Aşık olduğu kadına tekrar kavuştuğu için çok mutlu olduğunu dile getiren Vili ise onunla gurur duyduğunu söylüyor. Çiftin önümüzdeki günlerde yapılacak düğünü NBC televizyonunun 'Entertainment Tonight' ve 'The Insider' programlarında yayınlanacak.
Yayın tarihi: 28.04.2005
557
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.