Magazin

Şu bacaklarını kapatır mısın

Şu bacaklarını kapatır mısın

Şovmen Beyaz'ın konuğu Hadise mini eteği ve dansıyla geceye damgasını vurdu. Beyaz, sık sık genç şarkının mini eteğine takıldı.

Güncellenme tarihi:
HADİSE'NİN FOTOĞRAFLARI Beyaz Show'da bu hafta "Aşk Kaç Beden giyer" albümüyle Hadise, "Başrolde Aşk" dizisinin oyuncuları Mustafa Sandal, Dolunay Soysert, Vildan Atasever ve Erdem Yener konuk oldu. Kırmızı mini elbisesiyle göz dolduran Hadise geceye damgasını vurdu. Beyaz her zamanki esprili üslubuyla Hadise'nin mini elbisesine takılmayı da ihmal etmedi. Kıyafetinden dolayı frikik vermemek için zor anlar yaşayan Hadise, Beyaz'ın programın başında Siiirt Emniyet Müdürlüğü'nün kendisine hediye ettiği el dokuması kilim ile bacaklarını örtmesi üzerine şaşkınlık yaşadı. Sözlük yazarları ve twitter'da Beyaz'ın bu sansürü tepki gördü. Beyaz, Hadise'ye geçtiğimiz günlerde bir gazeteye verdiği röportajında söylediği "Sinan Akçıl ile alakalı sıkıştırılması durumunda Beyaz Show stüdyosunu terk edeceği" ile ilgili açıklamasını hatırlatarak öyle bir durumda gerçekten stüdyoyu terk edip etmeyeceğini sordu. Hadise "Evet yaparım, saygıyla terk ederim!" cevabını verdi. Bunun üzerine Beyaz Hadise'ye sürpriz bir telefon bağlantısı olduğunu söyledi! Gerildiği gözlenen Hadise "Ben her şeye hazırlıklıyım" diyerek tavır koydu.
Yayın tarihi: 01.05.2011
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.