Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Stüdyodan kaçan şarkı

Stüdyodan kaçan şarkı

Megastar Tarkan'ın ağustos ayında piyasaya çıkaracağı İngilizce single'ındaki 'Şişşt' adlı şarkısı stüdyodan çalındı. 'Şişşt' İstanbul'daki büyük gece kulüplerinde çalmaya başladı bile.

Türk pop müziğinin megastarı Tarkan'ın İngilizce albüm hazırlığı yıllardır sürüyor. Bu albüm için tüm enerjisini harcayan Tarkan'ın, ağustos sonunda çıkaracağı 'Şişşt' adlı İngilizce çıkış şarkısı, stüdyodan çalındı. Henüz piyasaya çıkmayan single çalışmasının son aşamasına gelen Tarkan, şarkısının Reina adlı gece kulübünde çalındığını öğrenince neye uğradığını şaşırdı.

10 gündür süren kriz
Şarkının gece kulüplerinde çalınmasını ve elden ele dolaşmasını engellemeye uğraşan Tarkan'ın ekibi, şarkının stüdyodan ne zaman, nasıl ve kim tarafından çalındığını da öğrenmeye çalışıyor. 10 gündür bu krizi çözmeye çalışan Tarkan ve ekibi, single'ın piyasaya çıkmasından önce şarkının duyulmasından endişeleniyor. Bunun nedeni ise, promosyon projelerinin alt üst olması.

Dönene kadar halledin
İngilizce single albümünün promosyon çalışmalarında izlenecek bütün stratejileri de yeniden gözden geçirmek zorunda kalan Tarkan, çalıntı şarkıyı yasal olarak engellemenin yollarını da arıyor. Reina'nın yöneticilerine bu şarkıyı çalmamaları için ricada bulunan Tarkan, önceki gün ABD'ye uçtu ve ekibindekilere dönene kadar bu krizin çözülmesi talimatını verdi.
(Hürriyet)
516
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.