Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Striptizci güzele mansiyon ödülü

Striptizci güzele mansiyon ödülü

Antalya'da güzellik yarışmasında 'Miss Bikini World' elemesinde mansiyon alan Strizhakova ülkesi Rusya'da stripriz yaparak yaşamını sürdürüyor.

Yarışmadan fotolar sağda

Antalya'da yapılan 'Miss Tourism Model of the Universe' yarışmasına katılan 52 kraliçe adayı arasından en güzel bikini taşıyan modelin seçildiği 'Miss Bikini World' elemesinde mansiyon alan Rusya temsilcisi Yana Strizhakova, ülkesinde stripriz yaparak yaşamını sürdürdüğünü söyledi.

'Dans vücut hatlarını düzgünleştirir'
Moskova'daki gece kulüpleri ve diskoteklerde dans ederek geçimini sağlayan Strizhakova, düzgün fiziğini dansa borçlu olduğunu söyledi. Dans etmeyi çok sevdiğini belirten Yana, her türlü dansın kadının vücut hatlarını düzgünleştirdiğini ve kadına cazibe kattığını belirtti.

Strizhakova, 'Vücut hatlarımın güzelliğine çok güveniyorum. Bunu dansa borçluyum. Dans etmeyi çok seviyorum. Dans ederek soyunup striptiz yapmak ise bana göre bir sanattır' dedi.

Yarışma kampında bulunduğu 10 günlük sürede bikini giyip sahilde koşan Yana Strizhakova, ülkesindeki soğuk havaya inat Antalya'da yazdan kalma günler yaşadığı için kendisini şanslı gördüğünü ekledi.
(Milliyet)
510
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.