Magazin

Stresten kullandım

Stresten kullandım

Uyuşturucudan 2 yıla kadar hapsi istenen Tarkan'dan zehir itirafı. Megastar, ifadesinde 'iş stresi nedeniyle son dönemde uyuşturucu kullandığını' söylemiş. Tarkan'a bir de doktor uyarısı var

Güncellenme tarihi:
İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınıp serbest bırakılan ünlü şarkıcı Tarkan Tevetoğlu'nun poliste verdiği ifadelere Akşam Gazetesi ulaştı. Hazırlanan iddianamede, hakkında 1 yıldan 2 yıla kadar hapis istenen Tarkan'ın avukatları, şarkıcının kokain kullandığına dair itirafta bulunmadığını, bağımlılığı olmadığını söylemişti. Tarkan'ın ifadeleri ise avukatlarının sözleriyle çelişti. İddiaya göre Tarkan, Emniyet'te yöneltilen 'Uyuşturucu kullanıyor musunuz?' sorusuna, 'Mesleğimin ve işimin verdiği strese bağlı olarak, özellikle son dönemlerde kullanmışlığım oldu' diye yanıt verdi. Polis, ünlü sanatçıya sorgusunda, dinlemelere takılan iki telefon görüşmesini de sordu. Tarkan, 5 Ağustos 2009 günü yaptığı görüşmeye ilişkin, Almanya'da bir defasında uyuşturucu kullandığını anlattı. Megastar'ın 10 Ağustos 2009'da yaptığı konuşmada ise bir satıcıdan uyuşturucu istediği tespit edildi. Ciğerleri sorunlu Tarkan Tevetoğlu'nun ifadesinde, sağlık durumuna ilişkin bir detay da ortaya çıktı. Polis, Tarkan'a 12 Ağustos 2009 günü doktoru ile yaptığı görüşmenin ne anlama geldiğini sordu. Tarkan ise sigara kullandığı için ciğerlerinde yetersizlik başladığını, doktoruyla da bu durumu konuştuğunu söyledi. (Akşam)
Yayın tarihi: 11.05.2010
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.