Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Sting'i 15 bin kişi izledi

Sting'i 15 bin kişi izledi

Garanti Bankası'nın 60. Yıl etkinliklerinden biri olarak, ana sponsorluğunu üstlendiği Sting konseri, önceki akşam sanatçının Broken Music Turnesi kapsamında BKM'nin organizasyonuyla Kuruçeşme Arena'da gerçekleşti.

Konseri 15 bin kişi izledi. Ellerinde biletleriyle gelenler arasında birçok ünlü isim de vardı.

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın yanı sıra Yılmaz Erdoğan ile kızı Berfin, Gülben Ergen-Mustafa Erdoğan, Gamze Özçelik-Mehmet Mutlu, Ertekin Dinçay, Özkan Uğur, Şebnem Ferah, Kıraç, Ayşe Şule Bilgiç, Kenan Doğulu, Yonca Evcimik, Sertap Erener, İzel, Emre Altuğ, Ozan Güven, Ayçe Abana, Kenan İmirzalıoğlu-Zeynep Beşerler, Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ, Esin Maraşlıoğlu, Leman Sam ve kızı Şevval Sam, Gizem-Ayhan Akman, Tülin Şahin-Mehmet Özer, Siren Ertan ve Derin Mermerci konserin tanınmış yüzleriydi.

Sting'in oğlu Joe Sumner babasından önce sahne aldı. Sumner ve grubu Fictionplane'de izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Saat tam 21.30'da sahneye çıkan Sting'e bir şarkıda da Mısırlı Ahmet darbukası ile eşlik etti.

İki gündür yağmur altındaki İstanbul, konsere saatler kala açan güneşin etkisiyle ılık bir yaz akşamında Sting şarkılarıyla buluştu. Gitarda, Dominic Miller, Lyle Workman ve Abe Laboriel, bateride ise Jr. gibi dünyaca ünlü müzik ustaları da Sting'e eşlik etti.
(Hürriyet/Kelebek)
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.