Magazin

Sting bu akşam Boğaz'da

Sting bu akşam Boğaz'da

İstanbul Boğazı'nın hemen yanıbaşında, dünyanın en güzel manzaralarından birini dekor olarak kullanan Kuruçeşme Arena, bu akşam Sting şarkılarıyla renklenecek.

Broken Music Turnesi kapsamında BKM'nin organizasyonuyla önceki akşam özel uçağıyla İstanbul'a gelen rock müziğin ünlü ismi Sting, Atatürk Havalimanı'nın VIP salonundan giriş yaptı.

Sting, hiçbir açıklama yapmadan kendisini bekleyen araçla ayrılan havaalanından ayrıldı. Garanti Bankası'nın ana sponsorluğunu üstlendiği Sting konserinden önce ise sahneye, sanatçının oğlu Joe Sumner'in grubu Fictionplane çıkacak.

Konserde, gitarda Dominic Miller, Lyle Workman (Beck, Frank Black), Abe Laboriel, bateride Jr. (Paul McCartney) gibi dünyaca ünlü müzik ustaları da Sting'e eşlik edecek. "Stripped down&raw rock show" diye adlandırdığı, iki gitar, bir bas gitar ve bir bateriden oluşan daha sade, daha sert rock tarzını bu turnesi ile Avrupa'ya taşıyan Sting, şarkılarını İstanbul Boğazı'na karşı söyleyecek.

YAĞMURLUK DAĞITILACAK
Konserin organizasyonunu üstlenen BKM yetkilileri hava yağmurlu olsa da konserin iptal olmayacağını, gelenlere yağmurluk dağıtacaklarını söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.06.2006
434
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.