Magazin

Sting beni dudaklarımdan öptü

Sting beni dudaklarımdan öptü

Dünyaca ünlü sanatçı Sting'in, Kuruçeşme Arena'daki konserin ardından Reina'da birlikte dans ettiği oryantal Nuran Sultan, "Sting dudaklarımdan öptü" dedi.

Kuruçeşme Arena'daki konserinden sonra Reiana'ya eğlenmeye giden Sting, Nuran Sultan adlı dansözün büyüsüne kapılıp onunla uzun süre dans etmişti.

Dünyaca ünlü bir starın bir oryantalle meraklı bakışlar arasında Reina'nın ortasında dans etmesi, herkesin ilgisini çekti. Sting'le, bu unutulmaz anları paylaşan ve Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen oryantal Nuran Sultan, o geceyi Hürriyet Gazetesi'ne anlatırken, Sting'in kendisini dudaklarından öptüğünü de açıkladı.

"13 yaşında dans etmeye başladım. İşim sayesinde çok güzel insanlarla tanışma fırsatı buldum. Çok güzel yerlere gittim. Bu zamana kadar Sean Connery, David Copperfield ve Hint Kralı'na dans ettim. Önceki akşam da Sting'le dans ettim" diyerek konuşan Oryantal Sultan, "Dans ederek, şu kısacık ömrümde hiç kimsenin sahip olamayacağa bir yaşantıya sahip oldum.

Sting'le dans etmek mükemmeldi. Çok karizmatik bir adam. Bende hala önceki günün sarhoşluğu var. Çok heyecanlımdım. Bekleme sürecinde acaba beni beğencek mi? gibi tedirginliği vardı. O gece kendi ülkemi temsil etmek bana gurur verici bir şey oldu. O gece Sting'le dans ederken dudağımdan öptü ve o an çok heyecanlandım. Dans ediyordum ve elim ayağıma dolandı, dizlerim çözüldü" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 17.06.2006
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.