Magazin

Starların yoksul günleri

Starların yoksul günleri

Milyonları peşinden sürükleyen pek çok yıldız bir zamanlar ayakkabı satıcısı, sekreter ya da şofördü.

Brad Pitt'in şoförlük yaptığını, George Clooney'in ayakkabısı satan bir dükkanda tezgahtar olduğunu ve Jennifer Aniston'ın kahve servisi yaptığını düşünebiliyor musunuz? Bunların birer hayal ürünü olduğunu zannediyorsanız, yanılıyorsunuz... Çünkü hepsi gerçek.

Aniston garsondu
Jennifer Aniston, bundan uzun yıllar önce ev kirasını ödeyebilmek için kafelerde garson olarak çalışıyordu. Ününe ün kattığı "Friends" dizisinde de zaten daha önceki hayatında olduğu gibi bir garsonu (Rachel) canlandırıyordu. Gözde Hollywood bekarlarından George Clooney ise kadın ayakkabıları satan bir mağazada çalışıyordu.

J'Lo sekreterlik yaptı
Güney Bronx'da büyüyen Jennifer Lopez bir avukatın yanında sekreter olarak çalışmaya başladı ve ilk kazandığı parayla da kendisine küçük bir daire kiraladı. Büroda çalıştığı saatlerin dışında da dans ve ses kurslarına gidiyordu.

Tavuk kostümlü Pitt
Brad Pitt ise oyuncu olmak için üniversite eğitimini bırakarak bavuluyla Hollywood'a taşındı. Bir yandan oyuncu okuluna devam ediyor bir yandan da bir restoranda çalışıyordu. Restoranın önünde durarak tavuk kostümü içinde insanların karşılıyordu. Ayrıca müşterilerini ünlülerin oluşturduğu bir limuzin servisinde de şöförlük yapıyordu.

Michelle süpermarkette çalıştı
Michelle Pfeiffer, ünlenmeden önce, geçimini kasiyerlikten kazandığı para ile sağlıyordu. Bir süpermarkette çalışıyordu. Bir model ajansı sayesinde de ilk "Grease 2" deki ilk büyük rolünü aldı.

James Bond denince akla ilk gelen isim olan Sean Connery 14 yaşındayken bir süt imalathanesinde çalışıyor, bir yandan da süt satıyordu. Connery, Bond rolünü kapmadan önce Londra Tiyatrosu'nun yenilenmesi çalışmalarında da işçi olarak çalıştı.
Yayın tarihi: 21.05.2005
377
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.