Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Star Wars'un yeni kötü adamı

Star Wars'un yeni kötü adamı

Episode III'te, serinin sinema filmlerine yeni ve çok kudretli bir kötü adam ekleniyor: Grievous!

Deli çocuk Anakin'in Darth Vader olarak önümüzdeki Mayıs'ta nihayet kendini bulacağı Episode III'te, serinin sinema filmlerine yeni ve çok kudretli bir kötü adam ekleniyor: Grievous. Kendisi daha önce Clone Wars Animated Series'ta görülmüştü; Revenge of the Sith'le birlikte kötülüğünü peliküle de akıtma fırsatı bulacak.

Saldırıyı yöneten general
Griveous, efsanevi Klon Savaşları'nda ayrılıkçı droid ordularını yöneterek göz dolduran ve herkesi sollayarak 'düşmanın yeni yüzü'ne dönüşen bir general. Episode III'ün açılışında, onu Coruscant'a yapılan devasa saldırıyı yönetirken izleyeceğiz. Grievous esaslı bir Jedi düşmanı; şanlı şövalyeleri sırf spor olsun diye öldürüp ışın kılıçlarını savaş hatırası olarak saklıyor. Işın kılıcında da, ortalığı patlamalarla dağıtma hususunda da usta.

Çok iyi bir savaş stratejisti
Jedi'ları kolayca harcayabilmesinden de anlaşılacağı üzere, yakın dövüşlerde epey başarılı fakat, ondan da çok iyi bir savaş stratejisti olarak tanınıyor. Anakin ve Obi- Wan'i Jedi koleksiyonuna katmak için sabırsızlanan Grievous'un metal / et / sinir sistemi karması bedeni, başlı başına ölümcül bir silah. Jedi'ların savaşta karşılaştığı en fena düşman olarak bilinen, yaklaşık iki metrelik bu iblisin memleketi ise, Divon.

Kim seslendirecek?
Karakterin Gary Oldman tarafından seslendirilmesi planlanıyordu, ancak Lucasfilm'in sendika karşıtı politikasını göz önüne alan aktör, sonradan Episode III'te çalışamayacağını fark etti. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, Grievous'un, Yüzüklerin Efendisi'nin Gimli'si John Rhys- Davies'in sesini alacağı söyleniyor.
378
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.