Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Stallone'un sevgilisiyle beraber olmuş!

Stallone'un sevgilisiyle beraber olmuş!

Hollywood'un ünlü aktörü ve eski California valisi Arnold Schwarzenegger, yasak ilişkileri hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Hayatını kaleme aldığı “Total Recall: My Unbelievably True Story” (Her Şeyi Hatırlıyorum: İnanılmaz Gerçek Hikâyem) isimli kitabını tanıtan ünlü aktör Arnold Schwarzenegger (65), boşanma davası süren eşi Maria Shriver’dan 25 yıllık evlilikleri boyunca çok şey sakladığını söyledi.

CBS kanalının “60 Minutes” programına katılan ünlü aktör, geçen yıl evlerindeki temizlikçiden bir çocuğu olduğunun ortaya çıkmasıyla evliliklerinin çözülmeye başladığını anlattı. Schwarzenegger, dürüst olamadığı için yakınlarına çok zarar verdiğini dile getirdi.

Aktörün eşi Shriver’la evlenmeden önce birlikteyken de aynı filmde oynadığı rol arkadaşı Danimarkalı Brigitte Nielsen’la kaçamak yaşadığı, büyük etki yaratan itirafları arasında yer aldı. Nielsen söz konusu filmin çekildiği yıl Hollywood’un bir başka ünlü aktörü Slyvester Stallone’la evlenmişti.

(Milliyet)

474
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.