Magazin

Issız adam evlendi

Issız adam evlendi

Issız Adam filmiyle ünlenen Cemal Hünal, iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Lale Cangal ile gizlice evlendi. İkili, şubat ayında da düğün yapacak.

Geçen yılın en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ve 'ıssız adam' adıyla bütünleşen Cemal Hünal, nikah masasına oturdu. Akşam'ın haberine göre 2 yıldır birlikte olduğu keman sanatçısı Lale Cangal ile gizlice evlenen Hünal'ın, bu haberi sadece yakın arkadaşlarıyla paylaştığı öğrenildi. Şubat ayında da düğün yapmayı düşünen ikilinin, basın açıklaması yapıp yapmayacağı ise merak konusu...

ÇOCUK YAPACAK!

Cemal Hünal, basın mensuplarının daha önce evlilikle ilgili sorularına "Evlilikten daha çok çocuk yapmaktan bahsediyoruz" şeklinde cevap vermişti. Hünal'ın çocuk sahibi olma isteği yüzünden evlilik kararı verdiği düşünülüyor.

Öte yandan sinemanın 'ıssız adamı' 22 yaşında ilk evliliğini yapmış ve 6 yıl sonra boşanmıştı. Hünal, ilk evliliği ile ilgili "Çok fırtınalı, kavga dövüşlü bir aşktı. Zor bir ilişkiydi. Olmadı, yürütemedik. Ama evliliğim bana çok şey öğretti. Bir insanı ne kadar sevebildiğimi, ne kadar verebildiğimi, neleri kaldırıp neleri kaldıramadığımı öğrendim. Kendimle tanıştım" demişti.(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.01.2010
259
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.