Magazin

Spor Toto'dan 1 trilyonluk yeni oyun

Spor Toto'dan 1 trilyonluk yeni oyun

Spor Toto, adı sır gibi saklanan ilk hafta 1 trilyon lira ikramiye verecek yeni bir oyun başlatıyor. Tutturulma ihtimali 13 milyonda bir olan yeni oyunda 17 maçın 7'sinde atılan gol sayısını doğru olarak tahmin etmek gerekiyor.

Spor-Toto Teşkilat Müdürlüğü`nün yeni oyunu, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü tarafından basına tanıtıldı.

Ünlü, oyunun adını şimdilik söylemediklerini, hazırlanan reklam filmi ile duyurmak istedikleri oyunun kolon ücretinin 200 bin lira olduğunu belirtti. İlk hafta ikramiyesinin ise 1 trilyon lira olacağını vurgulayan Ünlü, şöyle konuştu:

"İhaleyi kazanan firmadan aldığımız 1.5 trilyonluk şirket payının 1 trilyon lirasını ilk haftada iştirakçilerimize ikramiye olarak dağıtmayı düşünüyoruz. Oyunun adını ise büyük bir reklam filmiyle kamuoyuna duyurmak istediğimiz için şimdilik açıklamıyoruz."

Yeni oyunda iştirakçiler, kuponlarında yer alan 17 maçtan kendi seçtikleri 7 maçta atılan gol sayısını doğru olarak tahmin edecek.

Daha sonra noter bu 17 maç arasından 7 maçı çekilişle belirleyecek ve noterin belirlediği maçları kuponunda işaretleyen iştirakçiler, büyük ikramiyeyi almaya hak kazanacak.

Ayrıca, noterin belirlediği maçlar arasından 6, 5, 4, 3 ve 2 maçı doğru tahmin eden iştirakçiler de ikramiye kazanabilecek.
Yayın tarihi: 15.01.2002
349
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.