Magazin

SPOR, MÜZİK VE MODA TEK FESTİVALDE

SPOR, MÜZİK VE MODA TEK FESTİVALDE

ULUSLARARASI Alaçatı Festivali, yerli ve yabancı sanatçılara ev sahipliği yapacak.

SPOR, MÜZİK VE MODA TEK FESTİVALDE

ULUSLARARASI Alaçatı Festivali, yerli ve yabancı sanatçılara ev sahipliği yapacak. 15- 23 Haziran'da 'Alaçatı'da Hayat Var' sloganıyla düzenlenecek festival öncesi Grand Efes Swiss Otel'de gerçekleştirilen basın toplantısında bir araya gelen etkinlik sorumluları, festivalin ana amacının Çeşme'de sezonu uzatmak olduğunu söyledi.
Deli İşi Organizasyon firmasının düzenlediği ve Alaçatı Turizm Derneği'nin ev sahipliğini yaptığı bu yıl ilk kez düzenlenecek Uluslararası Alaçatı Festivali, Alaçatı'nın deniz, spor ve doğal güzelliklerinin tanıtımının yanı sıra kültür, sanat alanında da zengin etkinliklere ve sahipliği yapacak. Alaçatı Turizm Derneği Başkanı Hüsnü Baylav, 15- 23 Haziran günü tatilcilere unutulmaz anlar yaşatacaklarını ifade etti. Baylav, "Can Bonomo, Luxus, Buika, MFÖ, Cem Adrian, Bulutsuzluk Özlemi, Grup Gündoğarken tatilcilere unutulmaz konserler sunacak. Alaçatı'nın vazgeçilmesi Windsurf Şampiyonası kapsamında gerçekleşecek yarışlar ise festivale ayrı bir renk katacak. Bu festivalle tatil sezonunun uzamasına katkı sağlayacağız" dedi.
Hüsnü Baylav, müziğin yanında modanın son trendlerinin de yer alacağıfestivalde Türkiye'nin ünlü modacılarının da olacağınıbelirtti. Baylav, "MillFest Moda Günleri, Alaçatı Değirmenler Altı'nda modaya ilgi duyanları bir araya getirirken spor meraklıları da Alaçatı Surf İstasyonları'nda düzenlenecek Surf Şampiyonaları'na katılabilecekler" diye konuştu.
Deli İşi Organizasyon Genel Müdürü Nuri Sevil, organizasyon için Kültür ve Turizm Bakanlığı'na verdikleri maddi ve manevi katkıdan dolayı teşekkür etti. Konser biletleri ise Biletix'te satışa çıktı.


Yayın tarihi: 04.06.2012
494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.