Magazin

Sperm bankasında hamile kaldı

Sperm bankasında hamile kaldı

Dizilerde oyunculuk yapan Leyla Kömürcü, ABD'deki bir sperm bankasından aldığı spermle hamile kaldı. Genç oyuncu, ilginç deneyimini Kelebek'e anlattı.

Bebek 3 ay 10 günlük
"Bu işe karar verdiğimde çok araştırdım ve gördüm ki, bu işi en sağlıklı şekilde yapan ülke Amerika. Benim bunu yapmamın geçerli birçok nedeni vardı, cesaret ettim yaptım. İyi ki yaptım şu an çok mutluyum, 3 ay 10 günlük çocuğumu hissediyorum."

Ailemi de ikna ettim
"Bu Amerika'da çok gizli tutuluyor, özel anlaşmalarla anne ve baba gizleniyor. Aldatılmak ve mutsuz evlilikler beni hep korkuttu. Evlenmemeyi kafama çocukluğumdan beri koymuştum. Ailemle bunu konuştum ve onları da ikna ederek bu kararı verdim."

Çocuğun babası beyaz
"ABD'ye gidip işlemleri başlattım. Annenin alkol ve uyuşturucu gibi alışkanlıkları var mı, ona bakıldı. Aynı testleri babaya da yapıyorlar. Çocuğumun babasının sadece beyaz olduğunu biliyorum. Her şey 5 bin dolara maloldu."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 17.01.2007
516
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.