Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Spears'tan çok özel itiraflar

Spears'tan çok özel itiraflar

Ünlü şarkıcı Britney Spears, resmi İnternet sitesinde hayranlarına, "Mükemmel olmaktan çok uzağım, ama yeni albümüm için çok çalışıyorum" itirafında bulundu.

Spears hayranlarına yönelik yayınladığı mesajda, son yılların kendisi için zor geçtiğini, medyanın her hareketini yakından takip ettiğini belirtti.

Artık daha olgunum
Her zaman hatasının arandığını, ancak son yılların kendisi için öğretici olduğunu ifade eden seksi şarkıcı, "Ancak şimdi daha olgunum ve sonunda özgürüm. Yeni albümüm için çok çalışıyorum ve yeniden turneye çıkmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

Bu albümün yılın sonlarında hayranlarıyla buluşması için çalıştığını belirten Britney Spears, bununla birlikte albümün çıkış tarihinin henüz netleşmediğini duyurdu. "Bugün duydum ki benim en büyük hayran sitelerimden biri kapanıyormuş" diyen Spears, bundan da büyük üzüntü duyduğunu dile getirdi. Spears, hayranlarına şöyle seslendi:

Medyayı suçladı
"Biliyorum ki mükemmel olmaktan çok uzağım ve medya benim her hareketimi abartmaktan keyif duyuyor. Ama bilmenizi istiyorum ki hayranlarımı çok seviyorum. Sizin benim için yaptığınız her şeyi takdir ediyorum ve çok teşekkür ediyorum... Sevgiler, Britney."

Çocuklarının durumu
Bu arada, Spears ile eski eşi Kevin Federline, çocuklarının ocak ayında kimde kalacağı konusunda mahkemede anlaşmaya vardı. Buna göre Spears, haftanın büyük bölümünü oğulları Sean Preston (1) ve Jayden James (4 aylık) ile geçirme hakkına sahip olacak. Kevin Federline da 12-31 Ocak tarihleri arasında Spears'ın evinde haftada 3 kez olmak üzere 4 saat boyunca çocuklarını görebilecek.

Britney Spears, eşi Kevin Federline'dan ayrılmak için 7 Kasım 2006 tarihinde boşanma davası açmış ve çocuklarının velayetinin sadece kendisinde olmasını istemişti. Mahkeme tutanaklarında, Federline'ın da aynı istekte bulunduğu görüldü.
346
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.