Magazin

Spears'ın ölüm haberini hazırladılar

Spears'ın ölüm haberini hazırladılar

Amerikan Associated Press (AP) ajansının, sorunlu pop şarkıcısı Britney Spears için ölüm haberi hazırlamaya başladığı ortaya çıktı.

AP'nin magazin müdürü Jesse Washington, "Tabii ki hiç istemeyiz. Ancak Britney bu dünyadan göçtüğü takdirde, son dönemlerin en büyük haberi olacaktır. Britney'in risk altında olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Ama biz böyle birşeyi asla dilemiyoruz ve 50 yıl sonra bile kullanmayacağımızı umut ediyoruz" diye konuştu.

Alkol sorunu yaşayan ve davranış bozukluğu sergileyen Spears'ın iki çocuğunun velayeti boşandığı eşi Kevin Federline'ye verilmiş, ancak neden olduğu son olaylardan sonra, çocuklarını görmesi de mahkeme tarafından yasaklanmıştı.

STOCKHOLM SENDROMU MU?
Britney Spears, tüm bu olumsuzluklar arasında Afgan asıllı İngiliz vatandaşı Adnan Galib adlı bir paparazzi ile ilişkiye girdi. Bu durumu irdeleyen uzman psikologlar, Britney'in Adnan ile ilişkisi için hafif bir Stockholm sendromu vakası yorumu yaptı. Aktris Patricia Arquette de aynı fikirde. Arquette bu konuda şunları söyledi: "Britney'in paparazzilerden biriyle arkadaşlık yapması, Stockholm sendromu vakasını çağrıştırıyor. Britney'i paparazziler darmadağın etti. Bu yüzden başka bir yakıştırma yapamıyorum."

Stockholm sendromu, rehinenin, zaman içinde kendisini kaçıranlara sempati duyması şeklinde tanımlanıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.01.2008
342
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.