Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Spears'a 'annelik' incelemesi

Spears'a 'annelik' incelemesi

Britney Spears ve eşinin, çocuk bakımında ihmalleri olup olmadığının anlaşılması için sosyal hizmet uzmanları tarafından evlerinde izlendikleri belirtildi.

Britney'in fotoğrafları sağda

Britney Spears'in avukatı Martin Singer tarafından yapılan açıklamada, çiftin 6 aylık oğullarının yaralanması ve hastaneye kaldırılmasının ardından Los Angeles Çocuk ve Aile Servisi tarafından cumartesi günü yapılan incelemede "herhangi bir kusurlu davranışın belirlenmediği" kaydedildi.

Los Angeles Times Gazetesi ve People Dergisi'nin haberlerine göre, Spears ve eşi Kevin Federline'ın oğlu 6 aylık Sean Preston, yüksek birsandalyeden düştü ve başından yaralandı. Bebeğin, onu sandalyeden almak isteyen bakıcısının kollarından düştüğü ve başını yere çarptığı belirtildi.

Ailenin evine çağrılan doktorun, 1 Nisan'da bebeği muayene ettiği ancak Spears ve eşinin, yeniden kontrolden geçmesi için bebeklerini 6 gün sonra bir hastanenin acil servisine götürdükleri kaydedildi.

Hastanenin bebekteki yaralanma nedeniyle otomatik olarak haber verdiği kurumun yaptığı inceleme sonucu, yasal bir soruşturma başlatmayı gerektirecek herhangi bir kusurlu durum olmadığı ifade edildi.

Şubat ayında, 24 yaşındaki Spears'in, kucağında çocuğuyla araba kullanırken fotoğraflanması sonucu yetkililer harekete geçmişti. Ünlü şarkıcı daha sonra bir açıklamada bulunarak hata yaptığını kabul etmişti.
447
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.