Magazin

Soyunmanız kişiliğinizin aynası

Soyunmanız kişiliğinizin aynası

Gelişigüzel soyunanlar dost canlısı ve açık sözlü, fakat asla evlenmeye gelmez. İlk çoraplarını çıkaranlar mükemmeliyetçi, saatini çıkaranlar romantik. Yavaş soyunanlar ise yalnızlığı seviyor.

İnsanların giyimi, giysilerinde kullandığı renkler kadar soyunuşu da karakterini ele veriyor. Uzmanlar, soyunuşa göre karakter tahlili yaparken, evlilik konusunda öğüt vermeyi de ihmal etmiyor.

Soyunurken çıkardıklarını rastgele evin herhangi bir tarafına atanlar arkadaş canlısı, başkalarının kendileri hakkında ne düşündüğüne önem vermeyen, düşüncelerinde rahat ve açık fikirli olarak tanımlanırken, evlilik konusunda bu kişilerden uzak durulması öğütleniyor.

Soyunurken ilk ayakkabılarını ve çoraplarını çıkaranlar ise güvenilir ve mükemmelliyetçi kişiler olarak tanımlanırken, bütün gün dolaştığı kıyafeti değiştirmeyen insanlardan ise uzak durulması tavsiye ediliyor.

İşte ipuçları

Uzmanlar, soyunuşuna göre insanları şöyle sınıflandırıyor:

Gelişigüzel Soyunanlar: Eğer soyunurken çıkardıklarınızı rastgele evinizin herhangi bir tarafına atanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı bir parti gibi görüyorsunuz. Düşüncelerinizde rahat ve açık fikirlisiniz. Başkalarının ne düşündüğü ise hiç önemli değil.

Titiz Soyunanlar: Eğer çıkardıklarınızı düzgün bir şekilde bir yere koyuyorsanız ciddi birisiniz ve sakin yaşamayı tercih ediyorsunuz.

Rutinliği seviyorsunuz. Hayattaki problemlerin üstesinden gelmenin en iyi yolunun onlardan uzak olmak gerektiğine inanıyorsunuz.

İlk Ayakkabı ve Çoraplarını Çıkaranlar: Mükemmelliyetçi, utangaç ve yoğun birisiniz. Bir karar vermeden önce iyici düşünürsünüz.

Güvenilir birisiniz. Nelere ne kadar dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyorsunuz. Üzerinize düşenleri methodik bir biçimde büyük konsantrasyonla çözümlüyorsunuz.

Yavaş Soyunanlar: Eğer tişörtünüzü çıkardıktan sonra pantolonunuzu on dakika sonra çıkaranlardansanız, Mesut Yılmaz gibisiniz demektir.

Kendine güvenen, entelektüel, derin düşünen ve fazla zorluk çıkartılmasını istemeyen birisiniz. Ayrıca kendinize fazla zaman ayırmayı ve dolayısı ile yalnızlığı seviyorsunuz.
Hızlı Soyunanlar: Eğer kıyafetlerinizi olabildiğince çabuk çıkaranlardansanız başkalarına önem veren birisiniz. Diğer insanların sizden beklentileri çok önemli.

Kendi ihtiyaçlarınız açısından da endişelisiniz. Çoğunlukla işi gücü bol olan ve aile düşkünü birisiniz.

İlk Mücevherler Çıkarılıyorsa: Eğer ilk olarak mücevherlerinizi, aksesuarlarınızı ve hatta saatinizi çıkarıyorsanız sıcak, düşünceli, duygusal, hassas ve romantik birisiniz.

Her Seferinde Farklı Soyunanlar: Şüpheci ve ilginç bir kişiliğe sahiptirler. Risk almayı ve macerayı seversiniz. O günkü tutumunuza göre ne yapacağınız değişir.
Yayın tarihi: 10.03.2002
300
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.