Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şov kızı olacak

Şov kızı olacak

Bir ay sonra ilk bebeğini dünyaya getirecek olan şarkıcı Britney Spears, doğum sonrası çalışmama kararı almıştı. Ancak lüks harcamalarını sınırlayamayınca, doğum sonrası Las Vegas'ta şov yapmaya karar verdi.

Pop yıldızı Britney Spears, hamile olduğunu öğrenir öğrenmez evde çocuğuyla vakit geçiren bir anne olacağını açıklamıştı. Eylül ayında ilk çocuğunu doğuracak olan 23 yaşındaki Spears, doğuma sayılı günler kala, bu kararından vazgeçmek zorunda kaldı.

Spears ve dansçı eşi Kevin Federline, lüks harcamalarını sınırlamayı beceremeyince, ünlü popçu doğum sonrası çalışmaya karar verdi.

'İyi bir anne olmanız için, çocuğunuzun her an yanında olmanız gerekir' diyen Britney Spears, doğum sonrası Las Vegas'ta şov yapmayı planlıyor.

Şu sıralar Las Vegas'ta iki otelle görüşen şarkıcı, ailesi ve kariyeri arasındaki dengeyi kurmanın en iyi yolunun Las Vegas'ta bir otelle uzun süreli bir anlaşma yapmak olduğunu düşünüyor.

Genç şarkıcı, oğlunun doğumundan sonra Las Vegas'taki Caesars Palace'da şov yapmaya başlayan Celine Dion'u örnek aldığını söylüyor. Spears, Celine Dion'un izinden giderek turneye çıkma zorunluluğundan kurtulacak ve alacağı yüklü çekle alıştığı lüks hayatı sürdürecek.

İkiz annesi mi olacak
Doğum sonrası çalışmaya başlayacak olan Britney Spears, şu sıralar sakin günlerin keyfini çıkarıyor. Birkaç hafta önce Malibu'daki evinde bebeği için Fas temalı bir parti düzenleyen şarkıcı, bebeği için alışveriş yapmaya da devam ediyor.

Şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Beverly Hills'deki Petit Tresor adlı mağazadan toplam 10 bin dolarlık erkek bebek giysisi satın aldı. Spears, birkaç ay önce de aynı mağazadan kız bebek giysileri almıştı. Şarkıcının hem kız, hem erkek bebek giysileri satın alması, ikiz bebek söylentilerini ortaya çıkardı.

Kabala bebeği
Kabala felsefesinin takipçilerinden Britney Spears, kutsanmış Kabala suyuyla doldurulacak özel bir havuzda doğum yapmayı planlıyor. Kabala felsefesiyle Madonna sayesinde tanışan Spears, çocuğunu da Kabala inancına göre vaftiz ettirmeyi düşünüyor.
(Hürriyet)
222
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.