Magazin

Şov dünyasının en şık çiftleri

Şov dünyasının en şık çiftleri

Magazin dergisi People, şov dünyasının en şık çiftlerini seçti. Stilleriyle göz kamaştıran ünlüler arasında Jessica Simpson ile kocası Nick Lahey başı çekti.

En şık çiftlerin fotoğrafları sağ taraftaki Foto Galeri'de!

Şov dünyasının yıldızları için 'en şık' seçilmek, içmek kadar önemli bir ihtiyaç. Bir davete katılırken, gecenin en güzeli olabilmek adına günler öncesinden hazırlıklara başlayan ünlüler, sevgililerinin de en az kendileri kadar stil sahibi olmasına özen gösteriyor.

Aralarında Tom Cruise ile Katie Holmes'un da bulunduğu şöhretli çiftler, kıyafet seçiminde uyumu yakalayabilmek için kemerlerinden, küpelerine kadar her şeye dikkat ediyor. People Dergisi'nin moda editörü Danielle Dubin'e göre, en şıklar listesine girmeyi sadece 5 çift hak ediyor.

JESSICA SIMPSON-NICK LACHEY
Güzelliği ile erkeklerin başını döndüren şarkıcı Jessica Simpson ile kocası Nick Lachey, yukarıdaki resimde New York'ta bir gece gezmesinde, sol tarafta da Beverly Hills'te özel bir davette görülüyor. Danielle Dubin, "Onlar kırmızı halıya çıktıklarında kimseyi hayal kırıklığına uğratmıyorlar" diyor.

PARIS HILTON-PARIS LATSIS
Amerika'nın en şık çiftlerini belirleyen moda editörü Danielle Dubin, genç çiftle ilgili şu yorumu yapıyor: "Paris Hilton her zaman topuklu ayakkabılarıyla ve şık aksesuvarlarıyla dikkat çekiyor. Paris Latsis'de spor tarzı ile Paris Hilton'un şıklığını tamamlıyor."

KATIE HOLMES-TOM CRUISE
Son zamanların en gözde çiftlerinden Katie Holmes ve Tom Cruise, aralarındaki yaş farkına rağmen birbirleriyle çok uyumlu ve şık giyiniyorlar. People dergisinin moda editörü Danielle Dubin, çiftin gösterişli kıyafetlerden uzak durduğuna dikkat çekiyor.

VICTORIA- DAVID BECKHAM
Herkes Victoria ve David Beckham'ın kendi ülkelerinde birer moda ikonu olduğunu biliyor. Moda yazarları onlar için "Trendleri takip etmiyorlar aksine belirliyorlar" yorumunu yapıyor. Beckhamlar, her zaman uyumlu bir şıklık sergiliyor.
Yayın tarihi: 22.07.2005
239
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.