Magazin

Sosyetede tecavüz skandalı

Sosyetede tecavüz skandalı

Antikacı Zeynep Nevra Hetman, 11 yıllık sevgilisi Hüseyin Fuat Yargıcı'dan şikayetçi oldu.

46 yaşındaki Zeynep Nevra Hetman, 11 yıldır aşk yaşadığı, Yargıcı mağazasının sahibi 83 yaşındaki Hüseyin Fuat Yargıcı'yı aşırı seks düşkünü olduğu ve ilişkiye girmediği için kendisini dövdüğünü söyleyerek jandarmaya şikâyet etti.

Sosyete bu haberi konuşacak! 55 yıllık eşi Ester Yargıcı'yla 20 yıldır ayrı yaşayan, Yargıcı mağazasının sahibi 83 yaşındaki Hüseyin Fuat Yargıcı'nın, bir dönem Çukurcuma'da antikacılık yapan 46 yaşındaki Zeynep Nevra Hetman'la ilişkisi, ikili karakolluk olunca gün yüzüne çıktı. Hetman, geçen ay Göltürkbükü Jandarma Karakolu'na giderek 11 yıldır aşk yaşadığı Yargıcı hakkında şikâyet dilekçesi verdi.

DİZİYLE SIRTIMA BASTIRIP DÖVDÜ
Zeynep Nevra Hetman, 27 Ağustos'ta Gümüşlük'te balık yediklerini, sabaha karşı 03.00'da eve geldiklerini belirterek, sarhoş olan Fuat Yargıcı'nın kendisiyle zorla birlikte olmak istediğini söyledi. Annesinin bir alt katta ve hasta olduğunu belirterek Yargıcı'nın isteğini reddettiğini anlatan Hetman şöyle devam etti: "Fuat Bey, diziyle sırtıma bastırıp zorla ilişkiye girmeye çalıştı. Direnince de beni dövdü."

ADALET YERİNİ BULSUN İSTİYORUM
Hüseyin Fuat Yargıcı'nın elinden kurtulup alt kattaki annesi ve annesinin hemşiresinin yanına gittiğini anlatan Zeynep Hanım, Habertürk Magazin'e konuştu: "Bu ilişkiden Fuat Yargıcı'nın çocuklarının da haberi var. Bodrum'a geldiklerinde benim evime uğrarlar. Bu süre zarfın da birçok kez şiddete maruz kaldım. Fuat Yargıcı aşırı seks düşkünü biri. Adaletin yerini bulmasını istiyorum."

(haber3.com)
Yayın tarihi: 25.09.2009
709
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.