Magazin

Sosyetede kıskançlık savaşı

Sosyetede kıskançlık savaşı

Dünyaca ünlü bir estetik cerrahının, Hello Dergisi'ne "Yuzde 100 güzel Siren Ertan" şeklinde açıklama yapmasından sonra Siren Ertan ile Ceyla Gölcüklü arasında başlayan kıskançlık savaşı iyice alevlendi.

Petrolcu Şeri Şahnavaz'dan 140 trilyon lira nafaka alarak boşanan Ceyla Gölcüklü ile işadamı Gökhan Çarmıklı'yla Hollanda'da evlenen Siren Ertan arasındaki kıskançlık savaşı, mahkemeye taşınıyor.

Gölcüklü'nün Hafta Sonu Dergisi'ne verdiği röportajda "Siren kocamın peşindeydi. Alinur Velidedeoğlu'nun da 30 bin dolarını çaldı" demesi, ortalığı karıştırdı. Ertan, ezeli rakibini mahkemeye vereceğini söyledi.

Ceyla Gölcüklü
* Siren beni çok kıskanıyordu. İki kere benden habersiz eski eşimi kahve içmeye davet etmiş. Sonra Şeri beni arayıp, "Bu arkadaşın çok aşağılık" demişti.

* Alinur Velidedeoğlu'nun kasasından 30 bin dolarını çaldı.

* Kocası Ercan Canmutlu'dan da ayrılmasının sebebi Nevzat Ak'tır. Nevzat Ak, buna gerçekten bir servet akıtıyordu.

* Dişiliğiyle etkilemediği adam kalmadı. Vakıflar niye bu kadını tutuyor. Dişiliğini kullanıp bilet satıyor diye..."

Siren Ertan
* Kocasıyla kahve falan içmişim. Yalan. Adamı hayatımda iki kez gördüm. Kendisiyle beş yıldır görüşmüyoruz ama hâlâ benimle uğraşıyor.

* Para çaldığımı söylüyor, yok böyle bir şey. Alinur da bu olayı yalanlıyor zaten.

* Nevzat Ak denilen insan benim büyüğüm, abim sayılır. Eşi de beni kızı gibi sever.

* Bu kişi vakıfları da zor durumda bırakıyor. Ayıptır, günahtır! Çok çirkin şeyler bunlar. Hakkımı mahkemede arayacağım.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 10.03.2006
529
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.