Magazin

Sonunda evlendiler mi?

Sonunda evlendiler mi?

Noel için çocuklarıyla birlikte Turks ve Caios adalarına giden Brad Pitt-Angelina Jolie çiftinin burada evlendiği iddia edildi.

Güncellenme tarihi:

ANGELINA JOLIE FOTOĞRAFLARI

Yedi yıl süren beraberlik ve altı çocuğun ardından Pitt ve Jolie, Nisan 2012’de nihayet nişanlanmışlardı. Bu tarihten itibaren bütün dünya çiftin ne zaman dünya evine gireceğini merak ediyordu.

ANGELINA JOLIE’NİN NİŞAN YÜZÜĞÜ

Ünlü oyuncular çocuklarının sürekli kendilerine evlenmeleri için baskı yaptığını ifade ediyordu.

DETAYLAR BELLİ OLUYOR
İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre Pitt ve Jolie 25 Aralık tarihinde evlendi. Donna Karan’ın Parrot Cay’deki malikanesinde evlenen çiftin nikahına Karan katılmadı.

ÜNLÜ ÇİFT 12 DADIYLA TATİLDE

Pitt’in anne-babası, kardeşleri ve onların çocuklarını da tatilde yanlarında götüren çifte 12 dadının eşlik etmesi geçtiğimiz günlerde medyada olay olmuştu.

Yerel muhabir Jeffrey Slonim, dadıların da nikahta hazır bulunduğunu söyledi.

İLK SİNYALİ PITT VERDİ
Brad Pitt, Kasım ayında Killing Me Softly filminin New York’taki galasında gazetecilere yaptığı açıklamada, “yakında” evleneceklerini açıklamıştı.

Pitt, “Az kaldı, çok yakında. Bu konuda içimde güzel bir his var. Çocuklarımın baskısı artıyor. Zamanının geldiğini hissediyorum” demişti.

Aralık ayında da In Touch dergisi çiftin alyanslarını aldıklarını, “27 Aralık’ta Jolie’nin stilistlerinden biri çiftin yüzüklerini Neil Lane’den satın aldı” ifadeleriyle bildirmişti.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 02.01.2013
327
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.