Magazin

Soner'den Aylin'e sürpriz teklif!

Soner'den Aylin'e sürpriz teklif!

Carolin'in otelinde bir araya gelen Ali Kaptan, Cemile ve Selma şaşkındır.

Güncellenme tarihi:
Soner'den Aylin'e sürpriz teklif!
Carolin'in otelinde bir araya gelen Ali Kaptan, Cemile ve Selma şaşkındır. Ancak Kenan bu durumu profesyonelce herkese açıklar. Kenan durumu kendince açıklığa kavuştursa bile, Selma ve Cemile kuşku içindedir.

Mete ise sahne alacağı düğünde hiç ummadığı bir isimle karşılaşır. Bir anda karar veren Mete gelini de alarak düğünü terk eder. Ortalık fena karışır ve damat tarafı onların peşine düşer.

Aylin'in eve gelmemesi Cemile'yi fena kızdırır. Bu kez Ali Kaptan da tepkilidir. Aylin'i eve bırakan Soner'e çok sert davranırlar. Bu durum karşısında Soner'in aklına parlak bir fikir gelir.

Soner'in bu ani teklifi herkesi şaşırtır. Berrin ise sinemaya gitmek için evden çıkar ancak, Ahmet ile buluşacağından şüphelenen Hakan sinema biletini onun cebinden almıştır. Ve Berrin'in yerine sinemaya o gider.

Cemile, atölyedeki işçilerin geri alınması için yönetim kurulunu toplar. Eğer kararı kabul ettirmez ise holding yönetiminden çekilecektir. Ali Kaptan, Cemile'yi vazgeçirmeye çalışır. Kenan ise yine bir adım öndedir.

Kaynak: kanald.com.tr

Dizinin 1. Fragmanını izlemek için tıklayın!

Dizinin 2. Fragmanını izlemek için tıklayın!

Dizinin 3. Fragmanını izlemek için tıklayın!

Yayın tarihi: 13.12.2011
293
dahafazlası
YORUMLAR

ali kaptanın abisi kadar sümsük bir adam hayatımda görmediğiiiiiim için kendimi şanslı sayıyprum. Pis sümsük.

müşerref değerli 04.01.2012 10:57:57
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.