Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Son kutuda büyük hüsran

Son kutuda büyük hüsran

Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışma programı "Var Mısın Yok Musun"da tarih yazılacaktı ancak hüsran yaşandı.

Show TV'de yayınlanan yarışmada, yarışmacı Sercan 330 bölümdür yaşanmayan bir olaya imza atacakken büyük bir hüsran yaşadı. Var Mısın Yok Musun'da son 6'ya 4 adet 500 bin TL bırakan Sercan, 112 bin TL'yi reddetti ve büyük hüsrana uğradı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Show TV ekranlarında yayınlanan Var Mısın Yok Musun yarışma programında dün akşam yarışan kişi Sercan oldu.

Çok iyi bir performans sergileyen Sercan son yedi kutuya tam 4 adet 500 bin TL'lik kırmızı kutuyu taşımayı başardı. Hamdi Bey'in 105 bin TL'lik teklifini kabul etmeyerek, şansını deneyen Sercan, 750 TL'lik mavi kutuyu da bularak son 6'ya tam 4 adet 500 bin TL'lik kutu bıraktı.

Sonraki seçimlerinde 2 adet 500 bin TL'yi bulan Sercan, büyük bir şansı kaçırdı. Son dörde 2 adet 500 bin TL'lik kutu ile 50 TL ve 30 bin TL'lik kutularla kalan Sercan'a Hamdi Bey'in teklifi 82 bin TL oldu.

82 bin TL'lik teklifi kabul etmeyerek devam eden Sercan, ilk seçiminde 500 bin TL'lik kutuyu açtırınca önemli bir avantajı kaçırmış oldu. Sonraki seçiminde 30 bin TL'yi açtıran Sercan, son ikiye 500 bin TL ve 50 TL'lik kutularla kaldı. Hamdi Bey'in 112 bin TL'lik teklifini kabul etmeyen Sercan, 112 bin TL'yi elinin tersiyle itti.

Sercan'ın önünde duran 9 numaralı kutuda 50 TL çıkınca, 500 bin TL'nin çıkacağı umudunu taşıyan tüm stüdyodakiler büyük bir üzüntü yaşadı.

Acun Ilıcalı, tam 330 program boyunca böyle bir olayla karşılaşmadığını belirtti ve bir hayli şaşırdığını ifade etti. Ilıcalı, Sercan'ın yaptığı bu hareketle programın ertesi günü tüm Türkiye'nin konuştuğu kişi olacağı vurgusunu yapmayı da ihmal etmedi.

(Milliyet)
305
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.