Magazin

Son hali çok şaşırttı

Son hali çok şaşırttı

Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen yıldızın aşırı zayıflamış olması spekülasyonlara neden oldu.

Brad Pitt ile ayrılık sürecinde olduğu belirtilen Angelina Jolie'nin üzüntüden Kenya'da 5 kilo verdiği iddia edildi. Pitt, son olarak eşiyle Kenya'ya gitmeyip, İspanya'da kalarak söylentilerin alevlenmesine neden oldu.

Brad Pitt'i çocuk bakıcısına masaj yaptırıken yakaladığı için araları bozulan çiftin, Jolie'nin yardım faaliyetleri yüzünden ülke ülke gezmesi ve kilo problemleri yüzünden sık sık tartıştığı ve ayrılığın eşiğine geldiği söylenirken güzel oyuncunun 5 kilo vermesi medyada bunları doğrulayıcı bir durum olarak gösterildi.

Çifte yakın kaynaklar küçük kızı Zahara ile Kenya'ya giden Jolie'nin Pitt'le yaşadığı sorunlar yüzünden geziden bir deri bir kemik döndüğünü söyledi. Jolie ile Pitt ilişkilerini kurtarmak için bir ay önce Fransa'nın güneyindeki Miraval şatosuna gitmişti.

Bazı kaynaklar ise Angelina'nın kilo vermesinin sebebinin yeni film projesi için olduğunu söylüyorlar. Henüz resmi olarak açıklanmayan projeye göre sıska bir erkekği canlandıracak olan Jolie, rolünü en iyi şekilde canlandırabilmek için sadece sıvı ile beslendiği özel bir diyet yapıyormuş.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 28.09.2009
357
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.