Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Son filmi evliliğini bitirdi

Son filmi evliliğini bitirdi

Kate Hudson, müzisyen eşi Chris Robinson ile boşanacağını açıkladı. Bu açıklamanın hemen ardından da ayrılığa Hudson'ın rol arkadaşı Owen Wilson'la yaşadığı yasak aşkın sebep olduğu ortaya çıktı.

Güzel yıldızın muhteşem pozları sağda

Kate Hudson ile müzisyen eşi Chris Robinson'un evliliğinde uzun zamandır sorunlar yaşanıyordu. Ayrılık çanları yaz başında çalmaya başladı. Hudson eşinin Amerika'daki hiçbir turnesine katılmıyor, hatta onu telefonla arama gereği bile duymuyordu. Sonunda beklenen açıklama yapıldı; çift boşanıyordu.

Çok geçmeden bomba patladı! Ayrılığa, Kate Hudson'ın son filmi "You, Me and Dupree"deki rol arkadaşı Owen Wilson neden olmuştu. Bir kısmı Hawaii'de çekilen filmin setinde yakınlaşan ikilinin arkadaşlığı zaman içinde aşka dönüşmüş ve evliliğin sonunu hazırlamıştı.

Hudson evliliğini yasak aşkın bitirmediğini iddia etse de, Wilson rol arkadaşından nasıl büyülendiğini kimseden saklamıyor. Her yerde partnerine övgüler yağdırıyor. Şimdiye kadar "uçarı bir çapkın" olarak anılan ve bu aşkla uslanan Owen Wilson'ın, Hudson'la boşanmasının hemen ardından evlenmeye hazır olduğu bile iddia ediliyor.

Aldatılan eş Chris Robinson'a gelince; onun şu sıralar tek derdi oğlu Ryder'ın velayetini almak... Bunun için de elinden geleni yapacağını söylüyor.
(Hürriyet)
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.