Magazin

Son 25 yılın en güzel kızı!

Son 25 yılın en güzel kızı!

Best Model of Turkey'in duayen jüri üyesinden çarpıcı analiz...

Best Model of Turkey yarışmasında birçok kez jüri üyeliği yapan modacı Yıldırım Mayruk; Deniz Akkaya, Şenay Akay, Güzide Duran gibi güzelleri bir yana bırakarak bu yılki birinci Sena Sezgi Akay’ın “25 yılın en güzel kızı” olduğunu söyledi

BİRÇOK GENÇ İSMİ YILDIZ YAPTI
Güzeller içinden bir Sena’yı seçti! Duayen organizatör Erkan Özerman’ın artık bir efsane haline gelen Best Model of Turkey yarışması bu yıl 25. yaşını kutladı. Kıvanç Tatlıtuğ’dan Kenan İmirzalıoğlu’na, Deniz Akkaya’dan Şenay Akay’a kadar birçok ünlü ismi sanat camiasına kazandıran yarışmanın bu güne kadarki en güzel kızını ünlü modacı Yıldırım Mayruk ilan etti.

‘BU YIL EN TAZE MANKENİ BULDUK’
Yarışmanın 25 yılına da şahitlik eden, bir çok kez jüride yer alan Yıldırım Mayruk, bu yıl kızlar dalında birinci olan Sena Sezgi Akay’ın seçtikleri en güzel kız olduğunu söyledi. Daha önce yarışmada birinci olan Deniz Akkaya, Şenay Akay, Güzide Duran, Irmak Atuk gibi güzelleri bir yana koyan Mayruk, “Bu yıl 25 yılın en güzel ve taze mankenini bulduk” dedi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 27.10.2012
708
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.