Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Soluk kesen erkekler

Soluk kesen erkekler

2005 yılının sonuna yaklaşırken, yayın dünyasında da yılın 'en'lerini saptama telaşı başladı.

Yakışıklıların fotoları sağda

OK dergisi bu konuda tüm rakiplerine fark atmayı başardı. İşte kadınların soluklarını kesen en yakışıklı ve bekar 5 erkek!

Sevgili dayanmıyor
Ünlü aktör George Clooney 44 yaşında bir müzmin bekar. Nedense ona sevgili dayanmıyor. Bir iddiaya göre evinde bir domuz beslediği için kadınlar aktörü kısa sürede terk ediyorlar. Bir başka iddiaya göre ise George Clooney, evlenmek istemediği için ona sevgili dayanmıyor.

Seksi bahçıvan
Jesse Metcalfe, 'Çaresiz Ev kadınları' dizisini izleyenlerin hiç de yabancısı sayılmaz. Dizide çapkın bahçıvan rolüyle öne çıktı. Genç aktör 26 yaşında ve bekar. Hayatını paylaşacak kadında aradığı özellikler ise şunlar: Masumiyet, sadakat ve bağlılık. Ayrıca beraber olacağı kadının müzikle de yakından ilgilenmesi gerekiyor.

Başbakan oğlu Julian McMahon
'Nip Tuck' dizisinin yakışıklı ve acımasız estetik cerrahı, bir süre öncesine kadar Dannii Minogue ile evliydi. Bu evlilikten aktörün beş yaşında bir de kızı var. Ama karı-koca bir süre önce ayrılma kararı aldılar. Dizinin çapkın estetik cerrahı, şimdi özel yaşamında da birbirinden güzel kadınlarla ilgilenmeye fırsat buluyor. Bu arada Avustralyalı aktör 70'li yıllarda Avustralya başbakanı olan William McMahon'un oğlu.

Sarışın James Bond
Eğer Daniel Craig, 'Casino Royale' isimli James Bond filminin devamında, gizli ajanı canlandırmayı kabul etmeseydi, şu soluk kesen bekarlar arasında adı geçmeyebilirdi. Fakat sarışın aktör, birden bire kadınların gözünde itibar kazandı. 37 yaşındaki aktör, dedikodulara rağmen film yapımcısı Satsuki Mitchell ile mutlu görünüyor.

İngilizlerin gözdesi
İngiltere veliahtı Prens Charles, gençlik yıllarında en seksi bekar erkeklerin arasına hiç giremedi. Çapkınlığıyla ünlenen prensin, oğulları Prens William ve Prens Harry ise, genç kızların yüreklerini hoplatan erkekler listesinde en üst sıralarda yer aldılar. Prens William şimdilik Kate Middleton ile flört ediyor. Ama yarın öbür gün, prensin başka hayranlarına da şans gülebilir.
(Hürriyet/Kelebek)
320
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.