Magazin

Şoke eden hamilelik haberi

Şoke eden hamilelik haberi

Boşandıktan sonra uzun süreli ilişki yaşamayan yıldızın 1 buçuk aylık sevgilisinden hamile olduğu söyleniyor.

Brad Pitt'ten ayrıldıktan sonra aradığı mutluluğu bir türlü yakalayamayan Jennifer Aniston'ın hamile olduğu söylentileri Hollywood gündemine bomba gibi düştü.

Aniston'ın bir buçuk aydır birlikte olduğu Sex and the City dizisinin oyuncularından Jason Lewis'ten hamile olduğu iddia ediliyor.

Aniston'dan kesin bir açıklama gelmedi ama, magazin siteleri son bir kaç günde yaşanan olaylardan yola çıkarak bu söylentinin yüzde 80 doğru olduğunu öne sürüyor.

Lewis'in annesi Nancy Lewis'in sırf Aniston ile tanışmak için Missouri'den Malibu'ya gitmesi de bu iddiayı destekleyen en önemli kanıtlar arasında gösteriliyor. Lewis'in, Aniston'ı kızkardeşi Nicole ve yeni doğan yeğeni Makela ile tanıştırdığı da söyleniyor.

Jennifer Aniston'ın son dönemde vücudunu saklayan bol giysiler giymesi ve dikkat çekecek kadar kilo alması yıldızın hamile olduğu söylentilerini kuvvetlendiriyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.12.2007
239
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.