Magazin

Şok sözler! O..r..s..p.. ecdatlı ve analılar...

Şok sözler! O..r..s..p.. ecdatlı ve analılar...

Fransiz mizah dergisinin Hz. Muhammed’le ilgili tepki çeken karikatürler yayınlaması twitter’da şarkıcı Yıldız Tilbe’yi bir hayli kızdırdı.

Güncellenme tarihi:

Sinirlerine hakim olamayan ünlü şarkıcı, karikatürleri yayınlayan Fransızlara “O..r..s..p.. ecdatlı ve analılar” diye yazdığı sinkalaflı küfürle tepki gösterdi. Fransa’daki karikatür krizine kayıtsız kalamayan Tilbe, Avrupalı ülkeleri iki yüzlülükle suçladı.

Şarkıcı önceki gün twitter sayfasına yazdığı “İnsan haklarına aykırı buldukları Türkiye’yi Avrupa Birliği’ne layık görmeyenlerin ilkel bir şekilde insan inançlarına saldırması ne kadar insanca. Her fırsatta saldırıyorlar peygamberimize. Allah belalarını versin yerden göğe kadar. Bizi hem beğenmezler hem de gözlerini dillerini ellerini çekmezler üstümüzden bu ne perhiz. Peygamberimize dil uzatanların hepsi o..r..s..p.. ecdatlı ve analı. Başka türlü olamazlar. O filmi çekenler çektirenler yiyorsa Mısır’a buraya ya da İran’a gelsin. Karikatür nasıl çizilr film nasıl çekilir görürler. Yok ağzımı bozmuyorum hakları olan lanet okuyorum şeytanın çocuklarına. Gerçi bunlara ne desen ağzını bozmuş sayılmazsın bozukluğn her türlüsü var bunlarda” şeklindeki tepki dolu satırlarıyla, yaşanan olaylardan duyduğu rahatsızlığı dile getirmiş oldu.

Yayın tarihi: 20.09.2012
366
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.