Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şok iddiaya 500 bin TL'lik dava

Şok iddiaya 500 bin TL'lik dava

Seren Serengil, Yunanistan'da bebeğini kaybetmesiyle sonuçlanan hamileliğinin düzmece olduğunu iddia eden eşi Musa Aytun'a 500 bin TL'lik tazminat davası açıyor.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
SEREN SERENGİL BURADA Boşanmak üzere olduğu eşi Seren Serengil'in 2006 yılındaki hamileliğinin düzmece olduğunu iddia eden Musa Aytun, Serengil'i çıldırttı. Hürriyet Kelebek'ten Pınar Yılmazerler'e konuşan Aytun, "Seren'in 2006'da Yunanistan'da kordon dolanması yüzünden bebeğinin öldüğü söylendi. Hepsi düzmeceydi. Seren hamile falan değildi. Karnına bezleri koyup 70 milyonu ağlattı. Hamilelik fotoğrafları da photoshop'luydu" dedi. Boşanma davasının iki gün sonra olduğunu belirten Seren Serengil ise dün gün boyu twitter sayfasından eşine ağır sözler söyledi. Eşinin, annesi Nevin Serengil'in kredi kartını çalarak kumar oynadığı iddiasını yineleyen Serengil, twitter aracılığıyla eşine şöyle seslendi: 'Mahkemeye 2 gün kala...' - Ben evlendiğimde hamile değilmişim, yalan söylemişim. Bunlar yaptıklarını örtmeyecek. Herkes seni daha da iyi tanıyor. Annem haklıymış. Mahkemeye iki gün kala atmış olduğu iftiraları ispatlayacak. Çok ş... bir adammışsın. Sana cevap bile vermiyorum. Hırsızlığını örtemeyeceksin. Şimdi de iftira kampanyası... - Sen doğmuş bebeğini inkâr ettin. Doğmamışını etsen ne olacak zavallı! Ben kiminle evlenmişim? Kime çocuk doğurmalara kalkmışım. Çöp poşetine çocuğunu koyduran, kayınvalidesinin kartını çalıp kumar oynayan bir adam... Neyse 500 bin TL'lik tazminat davası açıyorum. Bu iftiralarla 2-3 kere daha çıkarsın inşallah ispatlarsın hamile olmadığımı... - Annemden özür dilerim, böyle bir kansızla evlendiğim için. Herhalde bezleri karnımın içine saklamıştım. Sen niye ağlıyordun peki iblis? Bunları ispat edemezsen yandın. Altındaki dona kadar alacağım bil. Avukatım gerekli belgeleri mahkemeye sundu. İşime, gücüme bakıyorum. Cevap da vermeyeceğim ama iftira atmak bu kadar kolay olmamalı. Hâlâ nasıl bu kadar yanılmışım, aldanmışım, nereden seçiyorum ben bunları? Valla müstahak bana bunlar... Hamileliğini ispatladı Seren Serengil, 2006 yılında hamile olduğunu Roma Büyükelçiliği'nden aldığı raporla da belgeledi. Serengil'in Aytun'la Roma Büyükelçiliği'nde evlenebilmek için Beşiktaş Sağlık Ocağı'ndan aldığı sağlık raporunda "Hamile olduğu için mikrofilm çekilememiştir" ifadesi yer alıyor. Serengil'in raporu sacitaslan.com'da yayınlandı. (Milliyet)
551
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.