Magazin

Şok iddia: Neslihan Darnel aldatıldı

Şok iddia: Neslihan Darnel aldatıldı

Eczacıbaşı takımında forma giyen dünyaca ünlü voleybolcu Neslihan Demir Darnel, 7 yıllık eşi Galatasaray Voleybol Şube Sorumlusu Orkun Darnel'den sürpriz bir kararla boşandı.

4,5 yıl önce dünyaya gelen kızları Zeynep'le beraber mutlulukları artan örnek çiftin boşanma haberini Neslihan Darnel'in avukatı duyurdu.

Avukat Savaş Adalet, yaptığı açıklamada "Müvekkilim Neslihan Darnel eşi Orkun Darnel ile 21.03.2013 günü karşılıklı saygı çerçevisinde uygarca anlaşarak evliliklerine son vermişlerdir.

Her iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz" cümlelerine yer verdi. Darnel'in avukatı aracılığıyla kamuoyuna duyurduğu boşanmasının arka planında ise aldatma olduğu iddia edildi.

İddiaya göre çiftin arasını Orkun Darnel'in eşiyle birlikte kurduğu N&O adlı menajerlik şirketiyle beraber iş yapmaya başladığı İtalyan voleybolcular açtı.

İşte ortaya atılan şok iddialar:

Şirket aracılığıyla İtalyan sporcuların Türkiye'de kulüp bulmasına yardımcı olan Darnel'in bu sürede Galatasaray'a transfer olmalarını sağladığı La Bianco ve Simona Gioli gibi İtalyan voleybolcularla da samimi olduğu öne sürüldü.

Yakın çevresinden edinilen bilgilere göre Darnel özellikle Gioli nedeniyle son zamanlarda eşi Neslihan Darnel ile sık sık tartışmaya başladı.

Aldatıldığını öğrenen Darnel, boşanma kararı aldı. Eşini ikna edemeyen Orkun Darnel, evden ayrıldı.

Yayın tarihi: 28.03.2013
971
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.