Magazin

Şöhretler dünyasını aşk sardı

Şöhretler dünyasını aşk sardı

Sinema ve müzik dünyasının ünlü yıldızları mutluluğu yine kendileri gibi şöhret isimlerde buldu.

Hollywood'un ünlü çiftlerinin fotoğrafları için sağ taraftaki Foto Galeri'yi yıklayınız!

Hollywood'un ünlü çiftlerinden Tom Cruise ve Katie Holmes tanışalı birkaç ay olmasına rağmen geçtiğimiz hafta nişanlandı.

Penelope Cruz, Tom'u unuttu!
Tom Cruise'la olan beraberliğine nokta koyan Penelope Cruz ise 'Sahara' adlı filmdeki rol arkadaşı Matthew McConaughey'la birlikte. McConaughey, 'Failure to Launch' adlı filmin Alabama'daki setinde bulunurken, Cruz da Pedro Almodovar'ın yönettiği komedi filmi 'Volver'ın çekimleri için İspanya'da bulunuyor. Çift, yoğun çalışma temposu nedeniyle telefonla görüşebiliyor.

Scarlett Johansson sette gönlünü kaptırdı
Scarlett Johansson da 'Black Dahlia' adlı filmde kamera karşısına geçtiği 26 yaşındaki Josh Hartnett'a gönlünü kaptırdı.

Gizlice evlenmemişler
Birlikteliklerine geçtiğimiz yıl başlayan ve nişanlanan Ben Affleck'le Jennifer Garner çifti gizlice evlendikleri söylentilerini yalanladı. 'Catch and Release' adlı filmin setinde bulunan Garner'ı nişanlısı yalnız bırakmıyor. Çift, gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

Beyonce ve Jaz-Z
Beyonce ve Jay-Z ise Fransa ve İtalya kıyılarında yatlarıyla hem geziyor hem de tatil yapıyor. Nişanlı çift, geçtiğimiz günlerde birlikteliklerinin üçüncü yılını doldurdu.

Diaz basından dertli
İki yıldır inişli çıkışlı bir beraberlik yaşayan 32 yaşındaki Cameron Diaz'la 24 yaşındaki Justin Timberlake ise magazin dergilerinde Diaz'ın Timberlake'i aldattığı yönündeki haberlerden şikayetçi. Diaz, sözkonusu magazin dergilerini mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

Di Caprio aşk sarhoşu
Aktör Leonardo Di Caprio'la top model Gisele Bundchen ise New York sokaklarında bisikletle dolaşıyorlar.

Simpson-Lachey çifti
Televizyon dünyasının tanınmış çifti Jessica Simpson'la eşi Nick Lachey de her yere birlikte giden mutlu çiftler arasında yer alıyor.
Yayın tarihi: 25.06.2005
177
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.