Magazin

SMS Sıralaması Sonuçları O Saatte Belli Olacak!

SMS Sıralaması Sonuçları O Saatte Belli Olacak!

Survivor 2016'nın dün yayınlanan bölümü ile Halk SMS oylaması gerçekleştirdi. Herkes gitmesini istemediği yarışmacıya oy gönderdi. Peki Survivordan kim elenecek, SMS birincisi ve oylama sonuçları ne zaman belli olacak?

Güncellenme tarihi:

Merak edilen bu sorunun yanıtlanması için geriye bir günden az zaman kaldı. Her şey Survivor'ın yeni bölümünde belli olacak!

Survivor son bölüm neler yaşandı?

Survivor'ın 88. bölümü dün akşam TV8 ekranlarındaydı. Bilindiği üzere bu bölümde takımlar arasında dokunulmazlık oyunu oynanılacak ve diğer eleme adayları belli olacaktı.

Dokunulmazlık oyunu başladı. Her iki takımın oldukça hırslı olduğu görülüyordu yalnız bir taraf çok daha ağır bastı. Ağır basan taraf, rakip takıma 5 fark atarak dokunulmazlık oyununu galibiyetle tamamladı.Dokunulmazlığı kazanan taraf büyük sevinç yaşarken, kaybeden takım ise her zaman olduğu gibi oldukça üzgündü.

Son zamanlarda geçirdiği sakatlık ile bilinen Atakan, dokunulmazlık oyununda yer almama hakkına sahipti. Yalnız takımına katkıda bulunmak amacıyla o da dokunulmazlık oyununda yer aldı.

Ama Atakan'ın desteği bile yeterli olmadı.

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölümde oynanan dokunulmazlığı kazanan taraf Gönüllüler takımı olmuştu. Bu bölümde kazanan taraf yine Gönüllüler oldu.

Ünlüler'in dokunulmazlığı kaybetmesiyle birlikte 3. eleme adayıda belirlenmiş oldu.

Skor ise...

Gönüllüler 10 - Ünlüler 5

3. eleme adayı kim oldu?

Ünlüler takımından 3. eleme adayı olarak belirlenen isim Nagihan oldu.

Nagihan'ın aşırı derecede mutsuz olduğu ve ağladığı görüldü. Adada kalmayı çok isteyen Nagihan'ın elenip elenmeyeceği bir sonraki bölümde belli olacaktır.Gönüllüler takımının 3 eleme adayı

Gönüllüler'de eleme adaylarının netleşmesiyle birlikte Survivor izleyicileri tarafından hangi ismin adadan eleneceği oldukça merak edilmeye başlandı.

1- Semih
2- Yattara
3 - Nagihan

Survivor 2016 kim elendi ne zaman belli olacak?

Survivor'dan kimin eleneceği Survivor'ın 31 Mayıs 2016'da gerçekleşecek olan 83. bölümünde belli olacaktır.

Yayın tarihi: 31.05.2016
2124
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.