Magazin

Sizin yüzünüzden ailemden fırça yiyorum

Sizin yüzünüzden ailemden fırça yiyorum

Şarkıcı Halil Sezai'ye İsyan adlı şarkısıyla yakaladığı şöhret ağır geldi. Halil Sezai geçtiğimiz günlerde alkol aldıktan sonra motosikletinin başına geçtiği fotoğraflar nedeniyle sinirlendi. Olayın yaşandığı gece alkollü olmadığını belirten Sezai, twitter hesabından yazdığı hakarete varan açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

Sezai, gazetecilere olan tepkisini "Hani birşey demiyeyim, muhatap olmayayım, oyunda bunlarda var diyorum ama bir yere kadar. Bir kısım kendini bilmez, ne iş yaptığı belli olmayan magazin. Bir kere ben 'kafam güzel anlayın işte" diye bir cümle kurmam. Senden anlayış bekleyecek kadar samimi de değilim seninle.

Haberi annem, babam, anneannem izlemese sana yine 'ne halin varsa gör' diyeceğim ama senin yüzünden fırça yiyorum bitanecik ailemden. Ben alkollü araç kullanacak kadar daha nefret etmiyorum hayattan. Hadi öyle oldu diyelim. Köprüde polis çevirmesinde üflettikleri şey, zaten alkol testi" diye yazdığı satırlarla dile getirdi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 10.09.2012
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.