Magazin

Şişede durduğu gibi durmadı

Şişede durduğu gibi durmadı

Uzun bir sürenin ardından ekranlara yeni bir dönem dizisiyle ekrana dönüş yapan Kenan İmirzalıoğlu ile Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı 'Karadayı', önceki akşam ilk bölümüyle ekranlardaydı.

İlk bölüm şerefine Beyoğlu Zarifi Meyhanesi'nde yiyerek dizinin ilk bölümünü izleyen dizi oyuncu kadrosu ve set çalışanları, gece geç saatlere kadar eğlencelerine devam etti. Gecede İmirzaloğlu'nun babasını canlandıran Çetin Tekindor'un olmaması dikkatlerden kaçmazken, Tuncel Kurtiz ise diziyle ilgili olarak, ''Çocuklar harika oynamışlar hepsini tebrik ediyorum. Çok iyi bir oyun ortaya koymuşlar, ikisinin de oyunculuğu tartışılmaz zaten'' diyerek evinin yolunu tuttu.

Ekip içip taşkınlık yaptı

Kurtiz'in aksine dizi ekibi gece geç saatlere kadar mekanda kaldı. Set çalışanları Kenan İmirzalıoğlu'nun mekandan ayrılması ile adeta etrafına etten duvar ördüler. Bu duruma İmirzalıoğlu'da sessiz kalamayarak tepki gösterdi. Bergüzar Korel çıkarken de set görevlileri aynı tavrı gösterdi. Apar topar arabaya bindirilen Korel'in gidişi sırasında görüntü almak isteyen basın mensupların engellenince ipler koptu. Oldukça alkollü olan set çalışanları basın mensuplarının üzerine yürürken olay mekan çalışanları tarafından yatıştırıldı. Kendisinin 2. yönetmen olduğunu iddia eden bir kadının sokak ortasındaki serzenişi ise şaşırttı.

Mesut Yılmaz / Milliyet

Yayın tarihi: 10.10.2012
280
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.