Magazin

'Şırnak'ta nöbetteyim rahat uyu Recep İvedik'

'Şırnak'ta nöbetteyim rahat uyu Recep İvedik'

"Recep İvedik" film serisiyle Türk sinema tarihine geçen ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın geçen hafta aşırı kiloları nedeniyle askerliğe elverişsiz raporu almasına oyuncu Alp Kırşan tepki gösterdi.

27 Şubat'ta birliğine teslim olan ve Şırnak-Silopi'de vatani görevini yapan Kırşan, Facebook'taki sayfasına "Şırnak-Silopi'de vatan borcu. Rahat uyu Recep İvedik" yazarak tepkisini gösterdi. Kırşan'a listesindeki oyuncu arkadaşları da destek verdi.

Gümüşsuyu Askeri Hastane'de yapılan muayenede 1.84 boy ve 135 kiloyla askerlik için belirlenen boy - kilo çizelgesinin çok üstüne olduğu için muafiyet belgesi alan Gökbakar'ın geçen yıl yaptığı bir röportajda isterse zayıflayacağı yönündeki açıklaması dikkat çekiyor. Gökbakar, 15 Mart 2009 tarihinde Ayşe Arman'a verdiği röportajda "Recep İvedik yüzünden zayıflamıyor olabilir misiniz? Ya da bu bahaneniz mi?" sorusuna "Benimki bilinçli tercih. Canım isterse zayıflayacağım, istemezse böyleyim" diye konuşmuştu.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 21.05.2010
535
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.