Magazin

Sıra dışı gelinler

Sıra dışı gelinler

Hollywood'un yıldızları, düğün günlerinde de dikkatleri çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Geçmişe doğru bir yolculuğa çıkmaya ve gösteri dünyasının sıradışı gelinlerini hatırlamaya ne dersiniz?

Oyuncu Heather Locklear, ilk evliliği için eşi benzeri görülmemiş bir gelinlik seçmişti. Yanları delikli gelinliğin etek boyu da dizin hemen altında bitiyordu. Locklear, 1992'de eşi Tommy Lee'den boşandı ve ayrılıklarını gelinliğe benzemeyen elbisesinin uğursuzluğuna bağladı. Locklear, ikinci eşi Richie Sambora'dan da geçtiğimiz günlerde ayrıldı.

Ünlü şarkıcı Celine Dion ise 1994 yılında menajeri Rene Agnelil'le evlenirken kız kardeşleriyle birlikte hazırladığı gelinliği giymişti. Dion'un Avusturya kristalleriyle hazırlanan başlığının ağırlığı dört kiloya yakındı.

45 GÜNDE HAZIRLANDI
Ünlü şarkıcı Sting, Trudie Styler ile 1992 yılında evlendi. Güzel gelin adayı için Gianni Versace, özel bir gelinlik hazırlamıştı. Belden yukarısı silme işleme olan gelinliğin hazırlanması 45 gün sürdü. Düğün günü ise gelinin evinde büyük bir panik yaşandı. Trudie Styler, düğün hazırlıkları sırasında çok fazla kilo vermişti ve eski ölçülerine göre yapılan gelinlik bol geliyordu. Versace'nin elemanları gelinliği daraltmak için saatlerce uğraştılar.

Son dönemde uyuşturucu sorunuyla gündeme gelen şarkıcı Whitney Houston, kendisi gibi şarkıcı olan Bobby Brown'la 1992 yılında evlendi. Fransa'dan ithal edilen Lyon dantelinden yapılan ve vücuda oturan gelinlik, ilginç bir başlıkla tamamlanmıştı.

Oyuncu Heather Locklear, Tommy Lee'yle evlenirken yanları delikli bu ilginç gelinliğiyle dikkat çekmişti. Kabarık uzun saçlı damat Tommy Lee ise bu sıradışı geline jean pantolon ve ceketiyle eşlik etmişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.03.2006
440
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.