Magazin

Sinemanın gücü He-Man'de artık

Sinemanın gücü He-Man'de artık

Bir zamanlar çocukları ekrana çivileyen aksiyon çizgi film kahramanı 'He-Man', John Woo tarafından beyazperdeye aktarılıyor.

Yıllar önce sinemada Dolph Lundgren'in canlandırdığı He-Man karakteri yeniden beyazperdeye aktarılıyor. Oscarlı aktör Nicolas Cage'in He-Man'in baş düşmanı İskeletor'u canlandırması düşünülen filmde, He-Man karakteri için 'Sex and the City'den Samantha'nın tiyatrocu erkek arkadaşını canlandıran Jason Lewis var.

John Woo yönetecek
Yönetmenliğini 'Görevimiz Tehlike-2', 'Yüzyüze' (Face-Off) ve 'Hesaplaşma' (Paycheck) gibi filmleriyle tanınan John Woo'nun üstleneceği 'He-Man ve Kainatın Efendileri' (He-Man and Masters of the Universe) adlı film için çalışmalar başladı.

Tek sorun Cage'in programı
John Woo'nun Nicolas Cage ile 'İskeletor' (Skeleton) rolü için görüşme masasına oturduğu belirtilirken, en büyük sorun ünlü aktörün takviminin çok yoğun oluşu. 'Ghost Rider' adlı yapım için kamera karşısına geçmeye hazırlanan oyuncunun 'He-Man'e vakit ayırmak için yorulacağı gün gibi aşikar görünüyor.

Hık demiş He-Man'in burnundan düşmüş
'He-Man' filminde 'gölgelerin gücü adına, güç bende artık' diye bağırarak kılıcını savuracak karakter ise televizyon izleyicilerine çok tanıdık bir isim. 'Sex and the City' dizisinde fettan Samantha Jones'un tiyatrocu sarışın erkek arkadaşı Smith Jerrod'ı canlandıran genç aktör Jason Lewis yönetmen John Woo'nun aklındaki tek seçenek.

Süpermen'e niyet İskeletor'a kısmet
Sarışın, mavi gözlü oyuncu fiziğiyle He-Man'e adeta tıpatıp benzerken, rolü kabul etmesi halinde kendini Nicolas Cage ile kıran kırana bir savaşın içinde bulacak. 'İskeletor' rolünün teklif edildiği aktör Nicolas Cage'in ismi 'Süpermen' adayları arasında da geçmişti.
Yayın tarihi: 15.10.2004
494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.