Magazin

Sinemada yeni dönem

Sinemada yeni dönem

Robert Rodriguez'in yeni filmi "Spy Kids 3-D: Game Over" üç boyutlu sinema teknolojisinin ulaştığı inanılmaz boyutu gösteriyor.

"Sin City" filmiyle sinemaya bir yenilik getiren yönetmen Robert Rodriguez, üçüncüsünü çektiği "Çılgın Çocuklar 3-D: Oyun Bitti"de son dijital teknolojiyi kullanarak yarattığı üç boyutlu görüntü ile müthiş bir heyecan sunuyor.

Banderas, Hayek ve Stallone
Filmin öncekilerle ilgisi olmadığını savunan yönetmen, "Bu devam filmi değil" diyor. Rodriguez'in kullandığı bilgisayar efektleri ve özel olarak tasarladığı yüksek çözünürlüğe sahip 3-D monitörler ve kamera sistemleri, emsalsiz detaylara sahip bir fantezi dünyası yaratıyor. Başrolleri Antonio Banderas, Selma Hayek ve Sylvester Stallone'un paylaştığı film, 6 Ocak'ta vizyona giriyor.

Oturmak yasak!
Ünlü yönetmen, Juni ve Carmen Cortez için dünya gençliğini kurtarma görevini üstlenecekleri video oyununun mükemmel bir zemin olduğunu fark etti. Rodriguez, "Uzun süre ailebilimkurgu türünde, kardeşlerin bir video oyununa sıkıştıkları bir film yapmayı planladım ve bunun üç boyutlu olmasını istedim. İzleyicinin görsel açıdan müthiş heyecanlı olan bir dünyada oturdukları yerde sıçrayarak ve uçan nesnelerin çarpmasından korunmaya çalışarak film izlemeleri fikri çok hoşuma gidiyordu" diyor.
Yayın tarihi: 28.12.2005
375
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.