Magazin

Sinem ile Arda'nın dudak uçuklatan reklam ücreti!

Sinem ile Arda'nın dudak uçuklatan reklam ücreti!

Paris Hilton ve Arda Turan'la çekilen reklam filminin devamı için Sinem Kobal'a teklif götürüldü. Kobal'ın istediği 750 bin lira dudak uçuklattıYıldız futbolcu Arda Turan ile geçtiğimiz ay nişanlanan Sinem Kobal, yüksekten uçmaya başladı. İddiaya göre; Kobal; reklam filmi için talep ettiği ücrete 5 kat zam yaptı. Daha önce rol aldığı reklam filmlerinden 250 bin lira alan Sinem Kobal'a Defacto firması teklif götürdü.


Firma yetkilileri; daha önce Paris Hilton ve Arda Turan ile çekilen reklamların devamını Kobal ile getirmek istedi. İddiaya göre güzel oyuncu; nişanlısıyla aynı reklam filminde oynamak için 750 bin lira talep etti. Duydukları rakam karşısında çok şaşıran firma yetkilileri; fiyatta anlaşmak için Sinem Kobal'la pazarlıklara başladı. Bu arada dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton'un Turan'la Defacto reklamında kamera karşısına geçmek için 3 milyon lira aldığı biliniyor.

Geçtiğimiz ay nişanlanan Sinem Kobal ve Arda Turan çiftine; inşaat ve giyim firmalarından sürekli reklam teklifi gittiği söyleniyor.

Defacto'nun; Paris ile Arda'yı yan yana getirmek için 6 milyon lira ödediği söylenmişti. Turan, 1 milyon lira alırken; Hilton'a ise 3 milyon lira ödendi. Geri kalan 2 milyon lira da yönetmen Sinan Çetin ve ekip için harcandı. (Uçankuş)

Yayın tarihi: 25.01.2013
1865
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.