Magazin

Sinem ile Arda’da ipler iyice koptu

Sinem ile Arda’da ipler iyice koptu

Evliliğe giden 2,5 yıllık ilişkilerini geçen mart ayında askıya alan Sinem Kobal-Arda Turan çiftinin ipleri tamamen kopardığı iddia ediliyor.

Evinde ağırladığı Selin İmer’le hakkında çıkan aşk dedikodularını geçen hafta “Sinem Kobal’a olan saygım ve duygularımdan dolayı şu an başka biriyle ilişki yaşamam mümkün değildir” açıklamasıyla yalanlayan Turan’ın bu konuda Kobal’ı ise ikna edemediği öğrenildi.

İddiaya göre Kobal, Selin İmer, sunucu Gamze Karaman ve onların bir kız arkadaşlarının Turan’ın evinde 5 gün kaldığını öğrendikten sonra işin aslını sordu. Turan, kendisini arayan Kobal’a 3 kızı kendisinin değil, arkadaşlarının çağırdığını söyledi. Kobal, “Madem kızları arkadaşların çağırdı, neden bu kadar uzun kaldılar?” diye sordu.

Tatmin edici cevap alamayan ve çok sinirlenen Kobal, Turan’ın evinde kalan son eşyalarını da istedi ve “Bu iş tamamen bitti” dedi. Turan da eşyaları geçen cuma Kobal’a gönderdi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 08.05.2012
456
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.