Magazin

Simpson ailesi sinemada canlanacak

Simpson ailesi sinemada canlanacak

Televizyon dünyasının gelmiş geçmiş enünlü çizgi ailesi "The Simpsons" bu kez de beyazperdeden sevenlerine göz kırpacak.

Beş kişilik çılgın bir ailenin maceralarını anlatan çizgi film, 2008 yılında sinema salonlarında olacak.

Yapımcılığını Mike Reiss ile Al Jean'in üstleneceği filmde, saf dilliği ve fazla kilolarıyla "fenomen" olan baba Homer, zekasıyla parmak ısırtan, diken saçlı Bart, saç modeliyle ünlü anne Marge, bilmiş kızkardeş Lisave bebek Maggie'den oluşan beş kişilik Simpson ailesi can bulacak.

Kaliteli kadro
Daha önce hayata geçen "Çakmaktaşlar" ailesi gibi artık çizgi kahramanlar olmaktan çıkıp kanlı canlı insanlara dönüşecek olan Simpsonlar için Hollywood'un ünlü oyuncularından oluşan bir kadro kurulacak.

2008'de hazır olacak
Simpson ailesinin beyazperde macerasıyla ilgili açıklama yapan yapımcı Al Jean, film için 2008 tarihini hedeflediklerini söyledi. Simpsonlar'ın hayranlarını bu kadar uzun süre bekletmek istemediklerini, ancak buna mecbur olduklarını vurgulayan yapımcı, "Biz çok başarılı bir film yapmak istiyoruz, onun için de zamana ihtiyacımız var. Biz, çizgi filmden daha kalitesiz bir filmi seyirci önüne getirmek istemiyoruz. Bu çok düşüncesizce olur" dedi.

15 sezondur zirvede
Ekranlarda 15 sezondur aralıksız olarak gösterilen Simpson ailesinin maceraları Türkiye'de de ilgiyle izleniyor.
Yayın tarihi: 10.11.2004
349
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.