Magazin

Simpson Ailesi beyaz perdeye aktarılacak

Simpson Ailesi beyaz perdeye aktarılacak

Dünya televizyonlarında tam 16 yıldır milyonları adeta ekran başına çivileyen Simpson ailesinin maceraları sinemaya aktarılacak.

Safdilliği ve fazla kilolarıyla fenomen olan baba Homer, diken saçlı Bart, saç modeliyle ünlü anne Marge, bilmiş kızkardeş Lisa ve bebek Maggie'den oluşan beş kişilik Simpson ailesi beyaz perdede can bulacak. Filmin seslendirmesini üstlenecek ekip anlaşma için imzayı atarken, serinin yaratıcısı Matt Groening de filmin senaryosu için hazırlıklara başladı.

Serinin devamı gelecek
"The Simpsons" serisinin sözcüsü Antonia Kaughman, film için hummalı bir çalışmaya giriştiklerini belirterek, senaryonun Groening başkanlığında oluşturulacak ekip tarafından yazılacağını ve sonra oyuncular belirlenerek çekimlere başlanacağını kaydetti ve ekledi: "Ancak bu film, serinin sonu olmayacak." "The Simpsons", ekran tarihinin en uzun süreyle ekranlarda kalan yapımları arasında yer alıyor.
Yayın tarihi: 09.06.2005
339
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.