Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Şimdi çıplak haberler

Şimdi çıplak haberler

İngiltere'de yayın yapan Sky TV yeni bir hizmetle izleyenlerinin ilgisini çekmeyi planlıyor.

Sky TV, 16 Ağustos'tan itibaren "Çıplak Haberler"in yayınına başlayacak. Sunuculuğunu Lily Kwan ve Samantha James'ın yapacağı program daha önce kanalı izleyemeyen Britanyalı seyircilere de ulaşacak.

Fransızlar da başlayacak
Sunucuların çıplak olarak sunacağı haber bülteninde, spordan eğlenceye kadar tüm dünyadaki gelişmeler aktarılacak. "Çıplak Haberler", Sky uydu kanalı 235'den izlenecek. Programın Fransız versiyonunun ise Fransız televizyonunda gelecek ay içinde başlaması bekleniyor.

Programa çıplak tanıtım
Programın başlamasına günler kala Sky TV, programın tanıtımını güzel sunucular Lily Kwan ve Samantha James ile Londra'da gerçekleştirdi. Sunucular, prezantasyonda kıyafetlerini çıkararak programın içeriği hakkında fikir verdiler.

Benzerleri yapıldı
"Çıplak haberler" daha önce Bulgaristan'da bir televizyon kanalı tarafından uygulanmaya başlanmıştı. Bir anda reyting rekorları kıran kanala gelen uyarılar sonrası program iptal edilmişti. İngiliz kanalının bu kararı almasında ise ABD ve Kanada kanallarında gerçekleştirilen bu tarz haberlere büyük ilgi gösterilmesi gösteriliyor. Özellikle erkek seyircilerin ilgisinin inanılmaz olduğu belirtiliyor.
Yayın tarihi: 12.08.2004
183
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.