Magazin

Şimdi bana inandınız mı?

Şimdi bana inandınız mı?

Amerika'da kaldığı dönemde pek çok Hollywood yapımında rol aldığını söyleyen ama buna kimseyi inandıramayan Didem Erol, sözlerini "The Contract" filminin setinde çekilmiş fotoğraflarıyla kanıtlama yoluna gitti.

Şimdi bana inandınız mı?
Türkiye'de de izlendi
Didem Erol, "The Contract"ta Morgan Freeman gibi dünyaca ünlü bir oyuncuyla rol alma şansı yakaladığı için mutlu olduğunu söyledi.

Morgan Freeman ve John Cusack gibi Oscar ödüllü oyuncuların rol aldığı, Oscar'a aday gösterilen Bruce Beresford'un yönettiği "The Contract"ta, Didem Erol bir televizyon muhabirini canlandırıyor. Bu film, kısa süre önce Kanal D Home Video tarafından da sinemaseverlere sunuldu.

Artık inkar edemezler
Kendisine kimsenin inanmadığını ve açıklamalarıyla dalga geçildiğini belirten Didem Erol, "Bu fotoğraflardan sonra bana inanmayanlar bir kez daha durup düşünecektir. Sonuçta bu film Türkiye'deki sinemaseverlere de ulaştı. Kimsenin gerçeği inkar etme şansı kalmadı" diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.03.2008
196
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.