Magazin

Sıla, Amerikan Playboy'una soyunacak

Sıla, Amerikan Playboy'una soyunacak

Alman Playboy dergisine Mayıs ayında verdiği cesur pozlarla olay yaratan Sıla Şahin(25), Fransız magazin dergisi Cafe Babel'e ilginç açıklamalarda bulundu.

Güncellenme tarihi:
TÜRK KIZI SILA PLAYBOY'A SOYUNDU Fotoğraflar yayınlandıktan sonra Almanya'dan Türkiye'ye kadar çeşitli tepkiler alan Sıla, bu sürecin sonunda artık kendini özgür hissetiğini söyledi. Genç oyuncu röportajında, yaptıkları için kimseye açıklama yapma zorunluluğu olmadığını belirtti. MULTİ-KULTİ'Yİ SEVİYORUM Sıla Şahin, açıklamalarında Berlin gibi kozmopolitik yapısı olan bir kentte doğup büyümekten dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Sıla, dergiye şunları söyledi: "Büyük ihtimalle hayatımı Berlin'de devam ettireceğim. Bunun yanında İstanbul ve İzmir'i de seviyorum. Multi-Kulti yaşamı seviyorum. İki pasaport ve iki kültüre sahip olmaktan dolayı mutluyum. Bu durum biraz şizofren, ama dengeyi sağlarsanız eğlenceli bir yanı da var." KENDİ YOLUMDA GİTMEK İSTİYORUM Alman RTL televizyonunda Gute Zeiten, Schlechte Zeiten(İyi zamanlar, kötü zamanlar) dizisinde fizyoterapist Ayla'yı oynayan Sıla, bu dizide rol almasının tamamen tesadüf olduğunu belirtti. Genç oyuncu aslında modacı ya da dansçı olma isteğiyle yola çıktığını, ama konservatuvar eğitim sırasında oyunculuğu tercih ettiğini ifade etti. Oyunculuğun verdiği, yeni şeyleri deneme özgürlüğünün kendisini etkilediğini belirten Sıla, şöyle devam etti: "Herkes özgür olmak ister. Tabi bu çevrenize de bağlı. Bu nedenle oyunculuk derslerine yöneldim. Artık yaptıklarıma herkesin razı olmasına ihtiyacım yok. Kendi tecrübelerimi elde ederek kendi yolumda gitmek istiyorum. 'Niye Alman erkek arkadaşın var?' ya da 'Neden çıplak poz verdin?' gibi sorulara açıklama yapmak zorunda olmak istemiyorum." HEM TÜRK, HEM DE ALMANIM Şu içinde bulunduğu durumu bir çeşit isyan olarak da nitelendiren Sıla, röportajında Amerikan Playboy'u ile anlaşma yaptığını da belirtti. Müslümanlar, Türkler ya da Almanlar'dan gelecek tüm tepkilere karşı hazır olduğunu belirten Sıla, "Benim kendi aklım var. Özgür olmak istiyorum. Kalıplaşmış düşüncelerden bıktım. Ben Türküm, ama aynı zamanda Alman'ım" dedi. AİLESİYLE SORUNU YOK Röportajda ailesi ve yakınlarıyla fotoğraflar nedeniyle yaşanan sorunların üstesinden geldiklerini belirten Sıla, din konusunda ise çok açıklama yapmak istemediğini belirtti. Sıla, "Din herkesin kendi kalbinde yaşadığı irrasyonel bir olgu. Hassas bir konu ve kimseyi incitmek istemiyorum. Benim parolam, 'Yaşa ve yaşat'. İnanç meselesi tanrı ile benim aramda. Ailem tabi ki Müslüman, ama ben Jeanne d'Arc olmak istemiyorum" dedi.
Yayın tarihi: 22.08.2011
887
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.