Magazin

Sıkı dostlar

Sıkı dostlar

Sanatçılar arasında genelde acımasız bir rekabet ve dedikodunun ön planda olduğu söylenir. Ancak Hollywood'da bu genellemeyi bozan çok iyi dostluklar da var.

Sıkı dostların fotoğrafları sağda

Avustralya dayanışması
Nicole Kidman, sevgili arkadaşı Russell Crowe'dan söz ederken "Biz kauçuk ağacı mafyasının üyeleriyiz" diyor. Oscar'lı iki oyuncunun Avustralyalı olmaları dostluklarını daha da pekiştiriyor. Bir dönem ilişki yaşadıklarına dair haberler çıksa da ikili arkadaşlıklarını hiç bozmadı.

Sadece arkadaşlar
George Clooney ve Julia Roberts'ın dostlukları Ocean's Eleven filminin setinde başladı. Sinema projeleri konusunda sürekli birbirlerine danışan başarılı oyuncular, özel hayatlarında da birbirlerine fazlasıyla zaman ayırıyorlar. Usta aktör hayalindeki ideal kadının Julia Roberts'ın kişiliğini taşımasını istediğini belirtse de onlar sadece arkadaşlar.

Dostluğun başarısı
Quentin Tarantino ve Uma Thurman'ın dostlukları Pulp Fiction filminin çekimleriyle başladı. Usta yönetmen Tarantino, Thurman'ın kariyerinde hem önemli bir rol üstlendi. Pulp Fiction ile adını duyuran Thurman, kariyerinde zirveye yine bir Tarantino yapımı olan Kill Bill serisiyle ulaştı. Usta yönetmen, Thurman'ı Kill Bill'de oynatabilmek için seksi oyuncunun hamilelik döneminin geçmesini bile bekledi.

Eski aşıklar
Hugh Grant ile Elizabeth Hurley 1987 yılında tanıştılar. 13 yıl gibi uzun bir ilişki yaşayan ikili, ayrılmalarına rağmen dostluklarına devam ediyorlar. Elizabeth Hurley'nin oyunculuğa başlamasında büyük desteği bulunan Hugh Grant, hálá seksi oyuncunun en sadık dostu.

En uyumlu ikili
Keanu Reeves ve Sandra Bullock'un dostlukları da film setinde başladı. Speed filminin çekimlerinde tanışan ikili, o gün bugündür çok iyi birer arkadaşlar. En son Göl Evi filminde birlikte oynama fırsatı bulan ünlü ikili, yıllardır buluşup birlikte yiyor ve dertleşiyorlar. Hollywood'da yapılan anketlere bakılırsa Reeves ve Bullock sinemanın en uyumlu ikilisi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 24.08.2006
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.